Profil kluba

Internacional de Bogota
#12
Pozicija na tabeli
Skorašnja forma
WDDDL
Sledeća utakmica
nedelja, 25. oktobar · 22:05 (Beograd)
Alianza ValleduparVS
Internacional de BogotaBetora prognoza
1 · 40%X · 30%2 · 30%
Naš učinak za Internacional de Bogota
Sezona 2026 · prognozirano utakmica: 22Pogođeni 1X2 tipovi
13/22
59%
Pogođeni tačni rezultati
3/22
14%
Pogodak
59%
Statistika sezone
Sezona 202615
Odigrano
3
Pobede
8
Nerešeno
4
Porazi
44
Dati golovi
55
Primljeni golovi
-3
Gol-razlika
20%
Procenat pobeda
7
Mreža sačuvana
1.3
Prosek datih golova
17
Bodovi
Učinak kod kuće7W 6D 4L
Učinak u gostima2W 9D 7L
Predstojeće utakmice
Skorašnji rezultati
21. okt
11. okt
4. okt
26. sep
20. sep
17. sep
12. sep
6. sep
31. avg
28. avg
Internacional de Bogota — česta pitanja
Kada Internacional de Bogota igra sledeću utakmicu?
Internacional de Bogota igra protiv tima Alianza Valledupar nedelja, 25. oktobar u 22:05 (Beograd) (Primera A).
Ko će pobediti: Alianza Valledupar – Internacional de Bogota?
Betora model daje Pobeda: Alianza Valledupar sa 40%. Najverovatniji tačan rezultat i kompletna analiza nalaze se na stranici prognoze.
Kako Internacional de Bogota stoji ove sezone?
Internacional de Bogota je na 12. mestu u ligi Primera A sa 17 bodova posle 15 utakmica. Skorašnja forma: WDDDL.
Koliko su tačne prognoze za Internacional de Bogota?
Ove sezone pogodili smo 13 od 22 1X2 tipova za Internacional de Bogota. Svaka prognoza se ocenjuje posle kraja utakmice, a učinak je javan.