Profil kluba

Karlsruher SC
Skorašnja forma
WLLLD
Sledeća utakmica
subota, 24. oktobar · 13:00 (Beograd)
1. FC MagdeburgVS
Karlsruher SCBetora prognoza
1 · 59%X · 23%2 · 18%
Naš učinak za Karlsruher SC
Sezona 2026/27 · prognozirano utakmica: 8Pogođeni 1X2 tipovi
5/8
63%
Pogođeni tačni rezultati
1/8
13%
Pogodak
63%
Statistika sezone
Sezona 20266
Dati golovi
14
Primljeni golovi
1
Mreža sačuvana
0.9
Prosek datih golova
Učinak kod kuće1W 0D 3L
Učinak u gostima0W 2D 1L
Predstojeće utakmice
Skorašnji rezultati
18. okt
11. okt
19. sep
13. sep
4. sep
29. avg
21. avg
15. avg
8. avg
17. maj
Karlsruher SC — česta pitanja
Kada Karlsruher SC igra sledeću utakmicu?
Karlsruher SC igra protiv tima 1. FC Magdeburg subota, 24. oktobar u 13:00 (Beograd) (2. Bundesliga).
Ko će pobediti: 1. FC Magdeburg – Karlsruher SC?
Betora model daje Pobeda: 1. FC Magdeburg sa 59%. Najverovatniji tačan rezultat i kompletna analiza nalaze se na stranici prognoze.
Kako Karlsruher SC stoji ove sezone?
Tabela lige za Karlsruher SC još nije dostupna.
Koliko su tačne prognoze za Karlsruher SC?
Ove sezone pogodili smo 5 od 8 1X2 tipova za Karlsruher SC. Svaka prognoza se ocenjuje posle kraja utakmice, a učinak je javan.