Profil kluba
West Brom

West Brom

Skorašnja forma
WWLLD

Sledeća utakmica

subota, 24. oktobar · 16:00 (Beograd)

Championship
Preston

VS

West Brom

Betora prognoza

1 · 22%X · 28%2 · 50%

Naš učinak za West Brom

Sezona 2026/27 · prognozirano utakmica: 12

Pogođeni 1X2 tipovi

6/12

50%

Pogođeni tačni rezultati

0/12

0%

Pogodak

50%

Statistika sezone

Sezona 2026
12
Dati golovi
10
Primljeni golovi
2
Mreža sačuvana
1.2
Prosek datih golova
Učinak kod kuće2W 2D 1L
Učinak u gostima3W 0D 2L

Predstojeće utakmice

Skorašnji rezultati

Dostupnost igrača

C. Styles photo
C. Styles
Injury
Povređeni
N. Galves photo
N. Galves
Knee Injury
Povređeni
B. Pereira photo
B. Pereira
Red Card
Suspendovani
T. Bany photo
T. Bany
Inactive
Povređeni
M. Johnston photo
M. Johnston
Broken Leg
Povređeni

West Brom — česta pitanja

Kada West Brom igra sledeću utakmicu?

West Brom igra protiv tima Preston subota, 24. oktobar u 16:00 (Beograd) (Championship).

Ko će pobediti: Preston – West Brom?

Betora model daje Pobeda: West Brom sa 50%. Najverovatniji tačan rezultat i kompletna analiza nalaze se na stranici prognoze.

Kako West Brom stoji ove sezone?

Tabela lige za West Brom još nije dostupna.

Koliko su tačne prognoze za West Brom?

Ove sezone pogodili smo 6 od 12 1X2 tipova za West Brom. Svaka prognoza se ocenjuje posle kraja utakmice, a učinak je javan.