Primera Nacional puan durumu 2026
36. hafta sonrası · 2,000 sezon simülasyonundan tahmin · güncelleme: 02 Kas 14:21
| # | Takım | O | Av | P | Form | Tahmini P | Şampiyonluk | İlk 4 | Küme düşme |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Godoy Cruz | 36 | +20 | 66 | WWWDW | 124 | 40% | 87% | 0% |
| 1 | Tristan Suarez | 36 | +18 | 64 | DDWDD | 121 | 17% | 71% | 0% |
| 2 | Ferro Carril Oeste | 36 | +7 | 66 | DLWDL | 123 | 28% | 80% | 0% |
| 2 | Atlanta | 36 | +8 | 62 | DWLWW | 117 | 4% | 38% | 0% |
| 3 | Deportivo Moron | 36 | +16 | 61 | WLLLW | 116 | 4% | 35% | 0% |
| 3 | Temperley | 36 | +12 | 61 | DLDWW | 116 | 3% | 29% | 0% |
| 4 | Deportivo Madryn | 36 | +21 | 60 | WWDLW | 115 | 2% | 28% | 0% |
| 4 | Gimnasia Jujuy | 36 | +4 | 58 | LLWDL | 110 | 0% | 6% | 0% |
| 5 | Colon Santa Fe | 36 | +18 | 60 | WWDDW | 115 | 2% | 25% | 0% |
| 5 | Midland | 36 | +14 | 55 | DWLWD | 107 | 0% | 1% | 0% |
| 6 | Deportivo Maipu | 36 | +9 | 52 | DWLDW | 102 | 0% | 0% | 0% |
| 6 | Almirante Brown | 36 | +4 | 51 | LWDDL | 100 | 0% | 0% | 0% |
| 7 | Gimnasia Y Tiro | 35 | +3 | 52 | LWDLW | 103 | 0% | 0% | 0% |
| 7 | Ciudad de Bolívar | 36 | -3 | 51 | LLWWW | 99 | 0% | 0% | 0% |
| 8 | San Martin S.J. | 36 | +6 | 51 | WDDDL | 100 | 0% | 0% | 0% |
| 8 | CA Estudiantes | 35 | +1 | 49 | DLWLW | 98 | 0% | 0% | 0% |
| 9 | Colegiales | 35 | +4 | 51 | DWDWW | 102 | 0% | 0% | 0% |
| 9 | Chaco For Ever | 36 | +2 | 46 | WWLWD | 92 | 0% | 0% | 0% |
| 10 | San Martin Tucuman | 35 | +2 | 46 | LWLWD | 94 | 0% | 0% | 0% |
| 10 | Los Andes | 36 | +1 | 43 | DDDLL | 87 | 0% | 0% | 0% |
| 11 | Atletico DE Rafaela | 35 | -6 | 46 | DWLLL | 93 | 0% | 0% | 0% |
| 11 | San Telmo | 36 | -11 | 41 | WLDLW | 83 | 0% | 0% | 3% |
| 12 | Agropecuario | 36 | -8 | 46 | WWLWD | 91 | 0% | 0% | 0% |
| 12 | Atletico Mitre | 36 | -11 | 40 | DLWDW | 81 | 0% | 0% | 6% |
| 13 | Quilmes | 35 | +2 | 42 | WLLDW | 88 | 0% | 0% | 0% |
| 13 | Racing Cordoba | 36 | -13 | 40 | LLLWD | 81 | 0% | 0% | 7% |
| 14 | Almagro | 36 | -11 | 42 | LDLWW | 84 | 0% | 0% | 2% |
| 14 | Defensores De Belgrano | 36 | -9 | 39 | LDDLD | 80 | 0% | 0% | 9% |
| 15 | Chacarita Juniors | 35 | -8 | 39 | WWLWL | 82 | 0% | 0% | 5% |
| 15 | Central Norte | 36 | -9 | 38 | LDWDD | 79 | 0% | 0% | 16% |
| 16 | All Boys | 35 | -9 | 38 | WDDLD | 81 | 0% | 0% | 9% |
| 16 | Patronato | 35 | -6 | 37 | LLWLW | 79 | 0% | 0% | 13% |
| 17 | Nueva Chicago | 35 | -9 | 37 | DLLLW | 79 | 0% | 0% | 14% |
| 17 | Acassuso | 36 | -10 | 35 | DDDWL | 74 | 0% | 0% | 45% |
| 18 | San Miguel | 36 | -15 | 33 | LDLDL | 71 | 0% | 0% | 72% |
| 18 | Club Atlético Güemes | 36 | -34 | 27 | DLWLL | 60 | 0% | 0% | 100% |
Şampiyonlar Ligi (1–4) Avrupa / Konferans (5–6) Küme düşme (34–36)Olasılıklar her sonuçtan sonra yeniden hesaplanır.
| # | Takım | O | Av | P | Form | Tahmini P | Şampiyonluk | İlk 4 | Küme düşme |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Godoy Cruz | 36 | +20 | 66 | WWWDW | 124 | 40% | 87% | 0% |
| 2 | Ferro Carril Oeste | 36 | +7 | 66 | DLWDL | 123 | 28% | 80% | 0% |
| 3 | Tristan Suarez | 36 | +18 | 64 | DDWDD | 121 | 17% | 71% | 0% |
| 4 | Atlanta | 36 | +8 | 62 | DWLWW | 117 | 4% | 38% | 0% |
| 5 | Deportivo Moron | 36 | +16 | 61 | WLLLW | 116 | 4% | 35% | 0% |
| 6 | Temperley | 36 | +12 | 61 | DLDWW | 116 | 3% | 29% | 0% |
| 7 | Colon Santa Fe | 36 | +18 | 60 | WWDDW | 115 | 2% | 25% | 0% |
| 8 | Deportivo Madryn | 36 | +21 | 60 | WWDLW | 115 | 2% | 28% | 0% |
| 9 | Gimnasia Jujuy | 36 | +4 | 58 | LLWDL | 110 | 0% | 6% | 0% |
| 10 | Midland | 36 | +14 | 55 | DWLWD | 107 | 0% | 1% | 0% |
| 11 | Gimnasia Y Tiro | 35 | +3 | 52 | LWDLW | 103 | 0% | 0% | 0% |
| 12 | Colegiales | 35 | +4 | 51 | DWDWW | 102 | 0% | 0% | 0% |
| 13 | Deportivo Maipu | 36 | +9 | 52 | DWLDW | 102 | 0% | 0% | 0% |
| 14 | Almirante Brown | 36 | +4 | 51 | LWDDL | 100 | 0% | 0% | 0% |
| 15 | San Martin S.J. | 36 | +6 | 51 | WDDDL | 100 | 0% | 0% | 0% |
| 16 | Ciudad de Bolívar | 36 | -3 | 51 | LLWWW | 99 | 0% | 0% | 0% |
| 17 | CA Estudiantes | 35 | +1 | 49 | DLWLW | 98 | 0% | 0% | 0% |
| 18 | San Martin Tucuman | 35 | +2 | 46 | LWLWD | 94 | 0% | 0% | 0% |
| 19 | Atletico DE Rafaela | 35 | -6 | 46 | DWLLL | 93 | 0% | 0% | 0% |
| 20 | Chaco For Ever | 36 | +2 | 46 | WWLWD | 92 | 0% | 0% | 0% |
| 21 | Agropecuario | 36 | -8 | 46 | WWLWD | 91 | 0% | 0% | 0% |
| 22 | Quilmes | 35 | +2 | 42 | WLLDW | 88 | 0% | 0% | 0% |
| 23 | Los Andes | 36 | +1 | 43 | DDDLL | 87 | 0% | 0% | 0% |
| 24 | Almagro | 36 | -11 | 42 | LDLWW | 84 | 0% | 0% | 2% |
| 25 | San Telmo | 36 | -11 | 41 | WLDLW | 83 | 0% | 0% | 3% |
| 26 | Chacarita Juniors | 35 | -8 | 39 | WWLWL | 82 | 0% | 0% | 5% |
| 27 | Atletico Mitre | 36 | -11 | 40 | DLWDW | 81 | 0% | 0% | 6% |
| 28 | Racing Cordoba | 36 | -13 | 40 | LLLWD | 81 | 0% | 0% | 7% |
| 29 | All Boys | 35 | -9 | 38 | WDDLD | 81 | 0% | 0% | 9% |
| 30 | Defensores De Belgrano | 36 | -9 | 39 | LDDLD | 80 | 0% | 0% | 9% |
| 31 | Central Norte | 36 | -9 | 38 | LDWDD | 79 | 0% | 0% | 16% |
| 32 | Patronato | 35 | -6 | 37 | LLWLW | 79 | 0% | 0% | 13% |
| 33 | Nueva Chicago | 35 | -9 | 37 | DLLLW | 79 | 0% | 0% | 14% |
| 34 | Acassuso | 36 | -10 | 35 | DDDWL | 74 | 0% | 0% | 45% |
| 35 | San Miguel | 36 | -15 | 33 | LDLDL | 71 | 0% | 0% | 72% |
| 36 | Club Atlético Güemes | 36 | -34 | 27 | DLWLL | 60 | 0% | 0% | 100% |
Şampiyonlar Ligi (1–4) Avrupa / Konferans (5–6) Küme düşme (34–36)Olasılıklar her sonuçtan sonra yeniden hesaplanır.
Şampiyonluk yarışı
40%Godoy Cruz
Ferro Carril Oeste 28% · Tristan Suarez 17% · diğerleri %15
Şampiyonluk yarışı takibi →36. hafta tahminleri
18 maç · 0 ücretsiz tahmin
Her maç için 1X2, skor ve alt/üst tahminleri.
36. hafta tahminleriPrimera Nacional puan durumu hakkında
Tahmini Primera Nacional puan durumu nasıl hesaplanıyor?
Kalan Primera Nacional maçlarını, sonuçlar, averaj ve formdan oluşturulan güç derecelendirmeleriyle 2,000 kez simüle ediyor ve her kulübün ortalama bitiş sırasını alıyoruz.
Ne sıklıkla güncelleniyor?
Puan durumu her maçtan sonra güncellenir, tahmin bir saat içinde yeniden hesaplanır.
Primera Nacional 2026 şampiyonu kim olur?
Modelin favorisi şu anda %40.1 ile Godoy Cruz; ikinci sırada %27.9 ile Ferro Carril Oeste var.



































