Alcorcon - Sevilla Atletico aralarındaki maçlar
AlcorconPrimera RFEF Grupo 2 #6
Sevilla AtleticoAlcorcon - Sevilla Atletico: rakamlarla aradaki maçlar
Alcorcon ile Sevilla Atletico kayıtlarımızda 2025 yılından bu yana 2 kez karşılaştı. Alcorcon 0, Sevilla Atletico 0 galibiyet aldı; 2 maç berabere bitti. Son karşılaşma: 23 Mayıs 2026 Cumartesi (Primera RFEF Grupo 2), Sevilla Atletico 1–1 Alcorcon. Son 2 karşılaşmanın hepsi berabere bitti.
Bu eşleşmede maç başına ortalama 1.0 gol atılıyor. Maçların %50 kadarında iki takım da gol attı, %0 kadarında üç veya daha fazla gol oldu. Alcorcon kendi sahasında 1 maçın 0 tanesini, Sevilla Atletico ise ev sahibi olduğu 1 maçın 0 tanesini kazandı.
Alcorcon (Primera RFEF Grupo 2, 6. sıra) son 5 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldı; 11 gol attı, 3 gol yedi. Sevilla Atletico son 5 maçta 0 galibiyet, 2 beraberlik ve 3 mağlubiyet aldı; 4 gol attı, 9 gol yedi.
Son karşılaşmalar
- 23 May 2026 · Primera RFEF Grupo 2Sevilla Atletico1–1AlcorconBeraberlik
- 31 Eki 2025 · Primera RFEF Grupo 2Alcorcon0–0Sevilla AtleticoBeraberlik
Turnuvaya göre sonuçlar
| Turnuva | Maç | Alcorcon galibiyeti | Beraberlik | Sevilla Atletico galibiyeti | Maç başı gol |
|---|---|---|---|---|---|
| Primera RFEF Grupo 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 |
Güncel form
Bu sezon
- 1.8·0.0Maç başına atılan golAlcorcon 1.8 · Sevilla Atletico 0.0
- 25%2,5 ÜstAlcorcon 50% · Sevilla Atletico 0%
Son sonuçlar
Alcorcon
Sevilla Atletico
- DSevilla Atletico 1–1 Alcorcon23 May 2026 · Primera RFEF Grupo 2
- LVillarreal II 2–0 Sevilla Atletico16 May 2026 · Primera RFEF Grupo 2
- DSevilla Atletico 2–2 Eldense10 May 2026 · Primera RFEF Grupo 2
- LGimnastic 2–1 Sevilla Atletico02 May 2026 · Primera RFEF Grupo 2
- LSevilla Atletico 0–2 Algeciras26 Nis 2026 · Primera RFEF Grupo 2
Alcorcon - Sevilla Atletico hakkında sorular
Aralarındaki maçlarda kim önde, Alcorcon mi Sevilla Atletico mi?
Tam denge: 0'er galibiyet, 2 maç berabere bitti.
Alcorcon ile Sevilla Atletico karşılaştığında kaç gol oluyor?
Son 2 karşılaşmada maç başına ortalama 1 gol atıldı; bunların %50'inde iki takım da gol buldu.
Alcorcon ile Sevilla Atletico bir sonraki maçı ne zaman oynuyor?
Şu anda planlanmış karşılaşma yok. Bir maç belirlendiğinde bu sayfa güncellenir.
Alcorcon ile Sevilla Atletico arasındaki son maç nasıl bitti?
Sevilla Atletico 1–1 Alcorcon (23 Mayıs 2026 Cumartesi, Primera RFEF Grupo 2).