Aralarındaki maçlar
Atlanta United FC - New York City FC aralarındaki maçlar
Atlanta United FCMLS #14Aralarındaki bilanço · 0 maç
0·0·0
Atlanta United FC galibiyetiBeraberlikNew York City FC galibiyeti
New York City FCMLS #10Atlanta United FC - New York City FC: rakamlarla aradaki maçlar
Atlanta United FC (MLS, 14. sıra) son 5 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik ve 2 mağlubiyet aldı; 5 gol attı, 7 gol yedi. New York City FC (MLS, 10. sıra) son 5 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik ve 2 mağlubiyet aldı; 4 gol attı, 4 gol yedi.
Sıradaki maç: Atlanta United FC - New York City FC, 27 Eylül 2026 Pazar (MLS). Betora modeline göre olasılıklar: Atlanta United FC %40, beraberlik %26, New York City FC %34.
Güncel form
Atlanta United FCLDLDW
New York City FCDDLWL
Bu sezon
- 1.2·1.6Maç başına atılan golAtlanta United FC 1.2 · New York City FC 1.6
- 53%2,5 ÜstAtlanta United FC 62% · New York City FC 43%
Son sonuçlar
Atlanta United FC
Atlanta United FC - New York City FC hakkında sorular
Aralarındaki maçlarda kim önde, Atlanta United FC mi New York City FC mi?
Tam denge: 0'er galibiyet, 0 maç berabere bitti.
Atlanta United FC ile New York City FC karşılaştığında kaç gol oluyor?
Son 0 karşılaşmada maç başına ortalama 0 gol atıldı; bunların %0'inde iki takım da gol buldu.
Atlanta United FC ile New York City FC bir sonraki maçı ne zaman oynuyor?
Bir sonraki karşılaşma 27 Eylül 2026 Pazar tarihinde Atlanta United FC - New York City FC. Tahminimiz maç sayfasında.