Aralarındaki maçlar
Benfica - Omonia Nicosia aralarındaki maçlar
BenficaFIFA Club World Cup #1Aralarındaki bilanço · 0 maç
0·0·0
Benfica galibiyetiBeraberlikOmonia Nicosia galibiyeti
Omonia NicosiaUEFA Conference League #18Benfica - Omonia Nicosia: rakamlarla aradaki maçlar
Benfica (FIFA Club World Cup, 1. sıra) son 5 maçta 4 galibiyet, 0 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldı; 13 gol attı, 4 gol yedi. Omonia Nicosia (UEFA Conference League, 18. sıra) son 5 maçta 4 galibiyet, 1 beraberlik ve 0 mağlubiyet aldı; 13 gol attı, 4 gol yedi.
Sıradaki maç: Omonia Nicosia - Benfica, 22 Ekim 2026 Perşembe (UEFA Europa League). Betora modeline göre olasılıklar: Omonia Nicosia %33, beraberlik %33, Benfica %34.
Güncel form
BenficaWWWWL
Omonia NicosiaWWDWW
Bu sezon
- 3.5·1.5Maç başına atılan golBenfica 3.5 · Omonia Nicosia 1.5
- 62%2,5 ÜstBenfica 85% · Omonia Nicosia 38%
Son sonuçlar
Benfica
Omonia Nicosia
Benfica - Omonia Nicosia hakkında sorular
Aralarındaki maçlarda kim önde, Benfica mi Omonia Nicosia mi?
Tam denge: 0'er galibiyet, 0 maç berabere bitti.
Benfica ile Omonia Nicosia karşılaştığında kaç gol oluyor?
Son 0 karşılaşmada maç başına ortalama 0 gol atıldı; bunların %0'inde iki takım da gol buldu.
Benfica ile Omonia Nicosia bir sonraki maçı ne zaman oynuyor?
Bir sonraki karşılaşma 22 Ekim 2026 Perşembe tarihinde Omonia Nicosia - Benfica. Tahminimiz maç sayfasında.