BFC Preussen - Luckenwalde aralarındaki maçlar
BFC PreussenRegionalliga Nordost #13
LuckenwaldeRegionalliga Nordost #18BFC Preussen - Luckenwalde: rakamlarla aradaki maçlar
BFC Preussen ile Luckenwalde kayıtlarımızda 2026 yılından bu yana 2 kez karşılaştı. BFC Preussen 2, Luckenwalde 0 galibiyet aldı; 0 maç berabere bitti. Son karşılaşma: 15 Eylül 2026 Salı (Regionalliga Nordost), Luckenwalde 0–2 BFC Preussen. BFC Preussen son 2 karşılaşmayı üst üste kazandı.
Bu eşleşmede maç başına ortalama 3.0 gol atılıyor. Maçların %50 kadarında iki takım da gol attı, %50 kadarında üç veya daha fazla gol oldu. BFC Preussen kendi sahasında 1 maçın 1 tanesini, Luckenwalde ise ev sahibi olduğu 1 maçın 0 tanesini kazandı.
BFC Preussen (Regionalliga Nordost, 13. sıra) son 5 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik ve 2 mağlubiyet aldı; 7 gol attı, 8 gol yedi. Luckenwalde (Regionalliga Nordost, 18. sıra) son 5 maçta 1 galibiyet, 0 beraberlik ve 4 mağlubiyet aldı; 7 gol attı, 11 gol yedi.
Son karşılaşmalar
- 15 Eyl 2026 · Regionalliga NordostLuckenwalde0–2BFC PreussenBFC Preussen
- 28 Mar 2026 · Regionalliga NordostBFC Preussen3–1LuckenwaldeBFC Preussen
Turnuvaya göre sonuçlar
| Turnuva | Maç | BFC Preussen galibiyeti | Beraberlik | Luckenwalde galibiyeti | Maç başı gol |
|---|---|---|---|---|---|
| Regionalliga Nordost | 2 | 2 | 0 | 0 | 3.0 |
Güncel form
Bu sezon
- 1.2·1.0Maç başına atılan golBFC Preussen 1.2 · Luckenwalde 1.0
- 62%2,5 ÜstBFC Preussen 46% · Luckenwalde 77%
Son sonuçlar
BFC Preussen
- LBFC Preussen 1–3 Altglienicke17 Eki 2026 · Regionalliga Nordost
- DBFC Preussen 1–1 Hertha BSC II10 Eki 2026 · Regionalliga Nordost
- LHallescher FC 3–2 BFC Preussen26 Eyl 2026 · Regionalliga Nordost
- DBFC Preussen 1–1 Tasmania Berlin19 Eyl 2026 · Regionalliga Nordost
- WLuckenwalde 0–2 BFC Preussen15 Eyl 2026 · Regionalliga Nordost
Luckenwalde
- LLuckenwalde 1–2 FC Carl Zeiss Jena17 Eki 2026 · Regionalliga Nordost
- WBSG Chemie Leipzig 1–3 Luckenwalde09 Eki 2026 · Regionalliga Nordost
- LLuckenwalde 2–3 SV Babelsberg 0327 Eyl 2026 · Regionalliga Nordost
- LGreifswalder FC 3–1 Luckenwalde20 Eyl 2026 · Regionalliga Nordost
- LLuckenwalde 0–2 BFC Preussen15 Eyl 2026 · Regionalliga Nordost
BFC Preussen - Luckenwalde hakkında sorular
Aralarındaki maçlarda kim önde, BFC Preussen mi Luckenwalde mi?
BFC Preussen, son karşılaşmalarda 2 galibiyete karşı 0 galibiyetle önde; 0 maç berabere bitti.
BFC Preussen ile Luckenwalde karşılaştığında kaç gol oluyor?
Son 2 karşılaşmada maç başına ortalama 3 gol atıldı; bunların %50'inde iki takım da gol buldu.
BFC Preussen ile Luckenwalde bir sonraki maçı ne zaman oynuyor?
Şu anda planlanmış karşılaşma yok. Bir maç belirlendiğinde bu sayfa güncellenir.
BFC Preussen - Luckenwalde eşleşmesindeki en farklı galibiyet hangisi?
BFC Preussen 3–1 kazandı (28 Mart 2026 Cumartesi, Regionalliga Nordost); kayıtlarımızdaki en büyük fark bu.
BFC Preussen ile Luckenwalde arasındaki son maç nasıl bitti?
Luckenwalde 0–2 BFC Preussen (15 Eylül 2026 Salı, Regionalliga Nordost).