Boca Juniors - San Lorenzo aralarındaki maçlar
Boca Juniors
San LorenzoCopa Sudamericana #3Boca Juniors - San Lorenzo: rakamlarla aradaki maçlar
Boca Juniors ile San Lorenzo kayıtlarımızda 2026 yılından bu yana 1 kez karşılaştı. Boca Juniors 1, San Lorenzo 0 galibiyet aldı; 0 maç berabere bitti. Son karşılaşma: 20 Eylül 2026 Pazar (Liga Profesional), San Lorenzo 0–2 Boca Juniors.
Bu eşleşmede maç başına ortalama 2.0 gol atılıyor. Maçların %0 kadarında iki takım da gol attı, %0 kadarında üç veya daha fazla gol oldu. San Lorenzo bu eşleşmede ev sahibi olduğu 1 maçın 0 tanesini kazandı.
Boca Juniors son 5 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik ve 0 mağlubiyet aldı; 9 gol attı, 4 gol yedi. San Lorenzo (Copa Sudamericana, 3. sıra) son 5 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik ve 2 mağlubiyet aldı; 2 gol attı, 4 gol yedi.
Son karşılaşmalar
- 20 Eyl 2026 · Liga ProfesionalSan Lorenzo0–2Boca JuniorsBoca Juniors
Güncel form
Bu sezon
- 1.4·0.8Maç başına atılan golBoca Juniors 1.4 · San Lorenzo 0.8
- 24%2,5 ÜstBoca Juniors 39% · San Lorenzo 9%
Son sonuçlar
Boca Juniors
- WSan Lorenzo 0–2 Boca Juniors20 Eyl 2026 · Liga Profesional
- DSao Paulo 1–1 Boca Juniors16 Eyl 2026 · Copa Sudamericana
- WBoca Juniors 3–1 Central Cordoba de Santiago12 Eyl 2026 · Liga Profesional
- WBoca Juniors 1–0 Sao Paulo09 Eyl 2026 · Copa Sudamericana
- DGimnasia M. 2–2 Boca Juniors05 Eyl 2026 · Liga Profesional
San Lorenzo
- LSan Lorenzo 0–2 Boca Juniors20 Eyl 2026 · Liga Profesional
- DIndependiente 1–1 San Lorenzo14 Eyl 2026 · Liga Profesional
- WSan Lorenzo 1–0 Talleres Cordoba06 Eyl 2026 · Liga Profesional
- LInstituto Cordoba 1–0 San Lorenzo01 Eyl 2026 · Liga Profesional
- DEstudiantes de Rio Cuarto 0–0 San Lorenzo22 Ağu 2026 · Liga Profesional
Boca Juniors - San Lorenzo hakkında sorular
Aralarındaki maçlarda kim önde, Boca Juniors mi San Lorenzo mi?
Boca Juniors, son karşılaşmalarda 1 galibiyete karşı 0 galibiyetle önde; 0 maç berabere bitti.
Boca Juniors ile San Lorenzo karşılaştığında kaç gol oluyor?
Son 1 karşılaşmada maç başına ortalama 2 gol atıldı; bunların %0'inde iki takım da gol buldu.
Boca Juniors ile San Lorenzo bir sonraki maçı ne zaman oynuyor?
Şu anda planlanmış karşılaşma yok. Bir maç belirlendiğinde bu sayfa güncellenir.
Boca Juniors - San Lorenzo eşleşmesindeki en farklı galibiyet hangisi?
Boca Juniors 2–0 kazandı (20 Eylül 2026 Pazar, Liga Profesional); kayıtlarımızdaki en büyük fark bu.
Boca Juniors ile San Lorenzo arasındaki son maç nasıl bitti?
San Lorenzo 0–2 Boca Juniors (20 Eylül 2026 Pazar, Liga Profesional).