Borussia Dortmund II - Wiedenbrück aralarındaki maçlar
Borussia Dortmund IIRegionalliga West #2
WiedenbrückRegionalliga West #17Borussia Dortmund II - Wiedenbrück: rakamlarla aradaki maçlar
Borussia Dortmund II ile Wiedenbrück kayıtlarımızda 2025 yılından bu yana 3 kez karşılaştı. Borussia Dortmund II 1, Wiedenbrück 1 galibiyet aldı; 1 maç berabere bitti. Son karşılaşma: 17 Ekim 2026 Cumartesi (Regionalliga West), Wiedenbrück 2–4 Borussia Dortmund II.
Bu eşleşmede maç başına ortalama 4.0 gol atılıyor. Maçların %67 kadarında iki takım da gol attı, %67 kadarında üç veya daha fazla gol oldu. Borussia Dortmund II kendi sahasında 1 maçın 0 tanesini, Wiedenbrück ise ev sahibi olduğu 2 maçın 1 tanesini kazandı. İlk yarıyı önde kapatan takım bu 2 maçın 1 tanesini kazandı.
Borussia Dortmund II (Regionalliga West, 2. sıra) son 5 maçta 4 galibiyet, 1 beraberlik ve 0 mağlubiyet aldı; 15 gol attı, 8 gol yedi. Wiedenbrück (Regionalliga West, 17. sıra) son 5 maçta 0 galibiyet, 0 beraberlik ve 5 mağlubiyet aldı; 7 gol attı, 17 gol yedi.
Son karşılaşmalar
- 17 Eki 2026 · Regionalliga WestWiedenbrück2–4Borussia Dortmund IIBorussia Dortmund II
- 16 May 2026 · Regionalliga WestWiedenbrück2–0Borussia Dortmund IIWiedenbrück
- 30 Kas 2025 · Regionalliga WestBorussia Dortmund II2–2WiedenbrückBeraberlik
Turnuvaya göre sonuçlar
| Turnuva | Maç | Borussia Dortmund II galibiyeti | Beraberlik | Wiedenbrück galibiyeti | Maç başı gol |
|---|---|---|---|---|---|
| Regionalliga West | 3 | 1 | 1 | 1 | 4.0 |
Güncel form
Bu sezon
- 2.3·1.4Maç başına atılan golBorussia Dortmund II 2.3 · Wiedenbrück 1.4
- 74%2,5 ÜstBorussia Dortmund II 62% · Wiedenbrück 85%
Son sonuçlar
Borussia Dortmund II
- WWiedenbrück 2–4 Borussia Dortmund II17 Eki 2026 · Regionalliga West
- WBorussia Dortmund II 3–2 SG Wattenscheid 0910 Eki 2026 · Regionalliga West
- WSportfreunde Siegen 1–3 Borussia Dortmund II04 Eki 2026 · Regionalliga West
- WBorussia Dortmund II 4–2 FC Bocholt26 Eyl 2026 · Regionalliga West
- DPaderborn II 1–1 Borussia Dortmund II21 Eyl 2026 · Regionalliga West
Wiedenbrück
- LWiedenbrück 2–4 Borussia Dortmund II17 Eki 2026 · Regionalliga West
- LWiedenbrück 2–5 Bonner SC11 Eki 2026 · Regionalliga West
- LSG Wattenscheid 09 3–1 Wiedenbrück03 Eki 2026 · Regionalliga West
- LWiedenbrück 1–3 Sportfreunde Siegen30 Eyl 2026 · Regionalliga West
- LFC Bocholt 2–1 Wiedenbrück19 Eyl 2026 · Regionalliga West
Borussia Dortmund II - Wiedenbrück hakkında sorular
Aralarındaki maçlarda kim önde, Borussia Dortmund II mi Wiedenbrück mi?
Tam denge: 1'er galibiyet, 1 maç berabere bitti.
Borussia Dortmund II ile Wiedenbrück karşılaştığında kaç gol oluyor?
Son 3 karşılaşmada maç başına ortalama 4 gol atıldı; bunların %67'inde iki takım da gol buldu.
Borussia Dortmund II ile Wiedenbrück bir sonraki maçı ne zaman oynuyor?
Şu anda planlanmış karşılaşma yok. Bir maç belirlendiğinde bu sayfa güncellenir.
Borussia Dortmund II - Wiedenbrück eşleşmesindeki en farklı galibiyet hangisi?
Borussia Dortmund II 4–2 kazandı (17 Ekim 2026 Cumartesi, Regionalliga West); kayıtlarımızdaki en büyük fark bu.
Borussia Dortmund II ile Wiedenbrück arasındaki son maç nasıl bitti?
Wiedenbrück 2–4 Borussia Dortmund II (17 Ekim 2026 Cumartesi, Regionalliga West).