BSG Chemie Leipzig - Luckenwalde aralarındaki maçlar
BSG Chemie LeipzigRegionalliga Nordost #15
LuckenwaldeRegionalliga Nordost #18BSG Chemie Leipzig - Luckenwalde: rakamlarla aradaki maçlar
BSG Chemie Leipzig ile Luckenwalde kayıtlarımızda 2025 yılından bu yana 3 kez karşılaştı. BSG Chemie Leipzig 1, Luckenwalde 2 galibiyet aldı; 0 maç berabere bitti. Son karşılaşma: 9 Ekim 2026 Cuma (Regionalliga Nordost), BSG Chemie Leipzig 1–3 Luckenwalde.
Bu eşleşmede maç başına ortalama 2.0 gol atılıyor. Maçların %33 kadarında iki takım da gol attı, %33 kadarında üç veya daha fazla gol oldu. BSG Chemie Leipzig kendi sahasında 2 maçın 1 tanesini, Luckenwalde ise ev sahibi olduğu 1 maçın 1 tanesini kazandı. İlk yarıyı önde kapatan takım bu 2 maçın 2 tanesini kazandı.
BSG Chemie Leipzig (Regionalliga Nordost, 15. sıra) son 5 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik ve 2 mağlubiyet aldı; 11 gol attı, 11 gol yedi. Luckenwalde (Regionalliga Nordost, 18. sıra) son 5 maçta 1 galibiyet, 0 beraberlik ve 4 mağlubiyet aldı; 8 gol attı, 12 gol yedi.
Son karşılaşmalar
- 09 Eki 2026 · Regionalliga NordostBSG Chemie Leipzig1–3LuckenwaldeLuckenwalde
- 22 Mar 2026 · Regionalliga NordostBSG Chemie Leipzig1–0LuckenwaldeBSG Chemie Leipzig
- 27 Eyl 2025 · Regionalliga NordostLuckenwalde1–0BSG Chemie LeipzigLuckenwalde
Turnuvaya göre sonuçlar
| Turnuva | Maç | BSG Chemie Leipzig galibiyeti | Beraberlik | Luckenwalde galibiyeti | Maç başı gol |
|---|---|---|---|---|---|
| Regionalliga Nordost | 3 | 1 | 0 | 2 | 2.0 |
Güncel form
Bu sezon
- 1.2·1.0Maç başına atılan golBSG Chemie Leipzig 1.2 · Luckenwalde 1.0
- 63%2,5 ÜstBSG Chemie Leipzig 46% · Luckenwalde 79%
Son sonuçlar
BSG Chemie Leipzig
- DLokomotive Leipzig 2–2 BSG Chemie Leipzig17 Eki 2026 · Regionalliga Nordost
- LBSG Chemie Leipzig 1–3 Luckenwalde09 Eki 2026 · Regionalliga Nordost
- WErzgebirge Aue 1–2 BSG Chemie Leipzig27 Eyl 2026 · Regionalliga Nordost
- LBSG Chemie Leipzig 1–3 Chemnitzer FC20 Eyl 2026 · Regionalliga Nordost
- WTasmania Berlin 2–5 BSG Chemie Leipzig16 Eyl 2026 · Regionalliga Nordost
Luckenwalde
- LAltglienicke 3–1 Luckenwalde23 Eki 2026 · Regionalliga Nordost
- LLuckenwalde 1–2 FC Carl Zeiss Jena17 Eki 2026 · Regionalliga Nordost
- WBSG Chemie Leipzig 1–3 Luckenwalde09 Eki 2026 · Regionalliga Nordost
- LLuckenwalde 2–3 SV Babelsberg 0327 Eyl 2026 · Regionalliga Nordost
- LGreifswalder FC 3–1 Luckenwalde20 Eyl 2026 · Regionalliga Nordost
BSG Chemie Leipzig - Luckenwalde hakkında sorular
Aralarındaki maçlarda kim önde, BSG Chemie Leipzig mi Luckenwalde mi?
Luckenwalde, son karşılaşmalarda 2 galibiyete karşı 1 galibiyetle önde; 0 maç berabere bitti.
BSG Chemie Leipzig ile Luckenwalde karşılaştığında kaç gol oluyor?
Son 3 karşılaşmada maç başına ortalama 2 gol atıldı; bunların %33'inde iki takım da gol buldu.
BSG Chemie Leipzig ile Luckenwalde bir sonraki maçı ne zaman oynuyor?
Şu anda planlanmış karşılaşma yok. Bir maç belirlendiğinde bu sayfa güncellenir.
BSG Chemie Leipzig - Luckenwalde eşleşmesindeki en farklı galibiyet hangisi?
Luckenwalde 3–1 kazandı (9 Ekim 2026 Cuma, Regionalliga Nordost); kayıtlarımızdaki en büyük fark bu.
BSG Chemie Leipzig ile Luckenwalde arasındaki son maç nasıl bitti?
BSG Chemie Leipzig 1–3 Luckenwalde (9 Ekim 2026 Cuma, Regionalliga Nordost).