Castellanzese - USD Casatese aralarındaki maçlar
Castellanzese
USD CasateseCastellanzese - USD Casatese: rakamlarla aradaki maçlar
Castellanzese ile USD Casatese kayıtlarımızda 2025 yılından bu yana 2 kez karşılaştı. Castellanzese 0, USD Casatese 2 galibiyet aldı; 0 maç berabere bitti. Son karşılaşma: 2 Nisan 2026 Perşembe (Serie D Girone B), USD Casatese 1–0 Castellanzese. USD Casatese son 2 karşılaşmayı üst üste kazandı.
Bu eşleşmede maç başına ortalama 2.0 gol atılıyor. Maçların %50 kadarında iki takım da gol attı, %50 kadarında üç veya daha fazla gol oldu. Castellanzese kendi sahasında 1 maçın 0 tanesini, USD Casatese ise ev sahibi olduğu 1 maçın 1 tanesini kazandı. İlk yarıyı önde kapatan takım bu 2 maçın 2 tanesini kazandı.
Castellanzese son 5 maçta 5 galibiyet, 0 beraberlik ve 0 mağlubiyet aldı; 13 gol attı, 2 gol yedi. USD Casatese son 5 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik ve 2 mağlubiyet aldı; 9 gol attı, 8 gol yedi.
Sıradaki maç: Castellanzese - USD Casatese, 8 Kasım 2026 Pazar (Serie D Girone D). Betora modeline göre olasılıklar: Castellanzese %41, beraberlik %27, USD Casatese %32.
Son karşılaşmalar
- 02 Nis 2026 · Serie D Girone BUSD Casatese1–0CastellanzeseUSD Casatese
- 23 Kas 2025 · Serie D Girone BCastellanzese1–2USD CasateseUSD Casatese
Turnuvaya göre sonuçlar
| Turnuva | Maç | Castellanzese galibiyeti | Beraberlik | USD Casatese galibiyeti | Maç başı gol |
|---|---|---|---|---|---|
| Serie D Girone B | 2 | 0 | 0 | 2 | 2.0 |
Güncel form
Bu sezon
- 2.0·1.5Maç başına atılan golCastellanzese 2.0 · USD Casatese 1.5
- 63%2,5 ÜstCastellanzese 50% · USD Casatese 75%
Son sonuçlar
Castellanzese
USD Casatese
Castellanzese - USD Casatese hakkında sorular
Aralarındaki maçlarda kim önde, Castellanzese mi USD Casatese mi?
USD Casatese, son karşılaşmalarda 2 galibiyete karşı 0 galibiyetle önde; 0 maç berabere bitti.
Castellanzese ile USD Casatese karşılaştığında kaç gol oluyor?
Son 2 karşılaşmada maç başına ortalama 2 gol atıldı; bunların %50'inde iki takım da gol buldu.
Castellanzese ile USD Casatese bir sonraki maçı ne zaman oynuyor?
Bir sonraki karşılaşma 8 Kasım 2026 Pazar tarihinde Castellanzese - USD Casatese. Tahminimiz maç sayfasında.
Castellanzese - USD Casatese eşleşmesindeki en farklı galibiyet hangisi?
USD Casatese 2–1 kazandı (23 Kasım 2025 Pazar, Serie D Girone B); kayıtlarımızdaki en büyük fark bu.
Castellanzese ile USD Casatese arasındaki son maç nasıl bitti?
USD Casatese 1–0 Castellanzese (2 Nisan 2026 Perşembe, Serie D Girone B).