Chelsea - Nottingham Forest aralarındaki maçlar
Chelsea
Nottingham ForestChelsea - Nottingham Forest: rakamlarla aradaki maçlar
Chelsea ile Nottingham Forest kayıtlarımızda 2026 yılından bu yana 1 kez karşılaştı. Chelsea 0, Nottingham Forest 1 galibiyet aldı; 0 maç berabere bitti. Son karşılaşma: 4 Mayıs 2026 Pazartesi (Premier League), Chelsea 1–3 Nottingham Forest.
Bu eşleşmede maç başına ortalama 4.0 gol atılıyor. Maçların %100 kadarında iki takım da gol attı, %100 kadarında üç veya daha fazla gol oldu. Chelsea bu eşleşmede ev sahibi olduğu 1 maçın 0 tanesini kazandı.
Chelsea son 5 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik ve 2 mağlubiyet aldı; 13 gol attı, 13 gol yedi. Nottingham Forest son 5 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik ve 2 mağlubiyet aldı; 4 gol attı, 6 gol yedi.
Son karşılaşmalar
- 04 May 2026 · Premier LeagueChelsea1–3Nottingham ForestNottingham Forest
Güncel form
Bu sezon
- 2.5·1.0Maç başına atılan golChelsea 2.5 · Nottingham Forest 1.0
- 60%2,5 ÜstChelsea 86% · Nottingham Forest 33%
Son sonuçlar
Chelsea
Nottingham Forest
Chelsea - Nottingham Forest hakkında sorular
Aralarındaki maçlarda kim önde, Chelsea mi Nottingham Forest mi?
Nottingham Forest, son karşılaşmalarda 1 galibiyete karşı 0 galibiyetle önde; 0 maç berabere bitti.
Chelsea ile Nottingham Forest karşılaştığında kaç gol oluyor?
Son 1 karşılaşmada maç başına ortalama 4 gol atıldı; bunların %100'inde iki takım da gol buldu.
Chelsea ile Nottingham Forest bir sonraki maçı ne zaman oynuyor?
Şu anda planlanmış karşılaşma yok. Bir maç belirlendiğinde bu sayfa güncellenir.
Chelsea - Nottingham Forest eşleşmesindeki en farklı galibiyet hangisi?
Nottingham Forest 3–1 kazandı (4 Mayıs 2026 Pazartesi, Premier League); kayıtlarımızdaki en büyük fark bu.
Chelsea ile Nottingham Forest arasındaki son maç nasıl bitti?
Chelsea 1–3 Nottingham Forest (4 Mayıs 2026 Pazartesi, Premier League).