Chester - Worksop Town aralarındaki maçlar
Chester
Worksop TownChester - Worksop Town: rakamlarla aradaki maçlar
Chester ile Worksop Town kayıtlarımızda 2026 yılından bu yana 2 kez karşılaştı. Chester 1, Worksop Town 1 galibiyet aldı; 0 maç berabere bitti. Son karşılaşma: 26 Eylül 2026 Cumartesi (National League North), Chester 4–1 Worksop Town.
Bu eşleşmede maç başına ortalama 3.0 gol atılıyor. Maçların %50 kadarında iki takım da gol attı, %50 kadarında üç veya daha fazla gol oldu. Chester bu eşleşmede ev sahibi olduğu 2 maçın 1 tanesini kazandı. İlk yarıyı önde kapatan takım bu 2 maçın 2 tanesini kazandı.
Chester son 5 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik ve 2 mağlubiyet aldı; 9 gol attı, 9 gol yedi. Worksop Town son 5 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik ve 2 mağlubiyet aldı; 10 gol attı, 12 gol yedi.
Son karşılaşmalar
- 26 Eyl 2026 · National League NorthChester4–1Worksop TownChester
- 03 Oca 2026 · National League NorthChester0–1Worksop TownWorksop Town
Turnuvaya göre sonuçlar
| Turnuva | Maç | Chester galibiyeti | Beraberlik | Worksop Town galibiyeti | Maç başı gol |
|---|---|---|---|---|---|
| National League North | 2 | 1 | 0 | 1 | 3.0 |
Güncel form
Bu sezon
- 2.0·3.5Maç başına atılan golChester 2.0 · Worksop Town 3.5
- 56%2,5 ÜstChester 38% · Worksop Town 73%
Son sonuçlar
Chester
Worksop Town
Chester - Worksop Town hakkında sorular
Aralarındaki maçlarda kim önde, Chester mi Worksop Town mi?
Tam denge: 1'er galibiyet, 0 maç berabere bitti.
Chester ile Worksop Town karşılaştığında kaç gol oluyor?
Son 2 karşılaşmada maç başına ortalama 3 gol atıldı; bunların %50'inde iki takım da gol buldu.
Chester ile Worksop Town bir sonraki maçı ne zaman oynuyor?
Şu anda planlanmış karşılaşma yok. Bir maç belirlendiğinde bu sayfa güncellenir.
Chester - Worksop Town eşleşmesindeki en farklı galibiyet hangisi?
Chester 4–1 kazandı (26 Eylül 2026 Cumartesi, National League North); kayıtlarımızdaki en büyük fark bu.
Chester ile Worksop Town arasındaki son maç nasıl bitti?
Chester 4–1 Worksop Town (26 Eylül 2026 Cumartesi, National League North).