FC Schweinfurt 05 - Greuther Fürth II aralarındaki maçlar
FC Schweinfurt 05
Greuther Fürth IIRegionalliga Bayern #16FC Schweinfurt 05 - Greuther Fürth II: rakamlarla aradaki maçlar
FC Schweinfurt 05 ile Greuther Fürth II kayıtlarımızda 2026 yılından bu yana 1 kez karşılaştı. FC Schweinfurt 05 1, Greuther Fürth II 0 galibiyet aldı; 0 maç berabere bitti. Son karşılaşma: 28 Ağustos 2026 Cuma (Regionalliga Bayern), FC Schweinfurt 05 5–2 Greuther Fürth II.
Bu eşleşmede maç başına ortalama 7.0 gol atılıyor. Maçların %100 kadarında iki takım da gol attı, %100 kadarında üç veya daha fazla gol oldu. FC Schweinfurt 05 bu eşleşmede ev sahibi olduğu 1 maçın 1 tanesini kazandı.
FC Schweinfurt 05 son 5 maçta 1 galibiyet, 3 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldı; 5 gol attı, 7 gol yedi. Greuther Fürth II (Regionalliga Bayern, 16. sıra) son 5 maçta 0 galibiyet, 3 beraberlik ve 2 mağlubiyet aldı; 5 gol attı, 8 gol yedi.
Son karşılaşmalar
- 28 Ağu 2026 · Regionalliga BayernFC Schweinfurt 055–2Greuther Fürth IIFC Schweinfurt 05
Güncel form
Bu sezon
- 1.3·1.3Maç başına atılan golFC Schweinfurt 05 1.3 · Greuther Fürth II 1.3
- 50%2,5 ÜstFC Schweinfurt 05 60% · Greuther Fürth II 40%
Son sonuçlar
FC Schweinfurt 05
- WFC Schweinfurt 05 2–1 Landsberg23 Eki 2026 · Regionalliga Bayern
- LAugsburg II 3–0 FC Schweinfurt 0518 Eki 2026 · Regionalliga Bayern
- DFC Schweinfurt 05 1–1 Ansbach13 Eki 2026 · Regionalliga Bayern
- DFC Schweinfurt 05 1–1 Eltersdorf09 Eki 2026 · Regionalliga Bayern
- DSpVgg Unterhaching 1–1 FC Schweinfurt 0502 Eki 2026 · Regionalliga Bayern
Greuther Fürth II
- LGreuther Fürth II 0–2 Schwaben Augsburg24 Eki 2026 · Regionalliga Bayern
- DAnsbach 1–1 Greuther Fürth II17 Eki 2026 · Regionalliga Bayern
- LGreuther Fürth II 0–1 Memmingen13 Eki 2026 · Regionalliga Bayern
- DWacker Burghausen 3–3 Greuther Fürth II10 Eki 2026 · Regionalliga Bayern
- DGreuther Fürth II 1–1 Bayern München II03 Eki 2026 · Regionalliga Bayern
FC Schweinfurt 05 - Greuther Fürth II hakkında sorular
Aralarındaki maçlarda kim önde, FC Schweinfurt 05 mi Greuther Fürth II mi?
FC Schweinfurt 05, son karşılaşmalarda 1 galibiyete karşı 0 galibiyetle önde; 0 maç berabere bitti.
FC Schweinfurt 05 ile Greuther Fürth II karşılaştığında kaç gol oluyor?
Son 1 karşılaşmada maç başına ortalama 7 gol atıldı; bunların %100'inde iki takım da gol buldu.
FC Schweinfurt 05 ile Greuther Fürth II bir sonraki maçı ne zaman oynuyor?
Şu anda planlanmış karşılaşma yok. Bir maç belirlendiğinde bu sayfa güncellenir.
FC Schweinfurt 05 - Greuther Fürth II eşleşmesindeki en farklı galibiyet hangisi?
FC Schweinfurt 05 5–2 kazandı (28 Ağustos 2026 Cuma, Regionalliga Bayern); kayıtlarımızdaki en büyük fark bu.
FC Schweinfurt 05 ile Greuther Fürth II arasındaki son maç nasıl bitti?
FC Schweinfurt 05 5–2 Greuther Fürth II (28 Ağustos 2026 Cuma, Regionalliga Bayern).