FK Jablonec - Pardubice aralarındaki maçlar
FK JablonecCzech Liga #8
PardubiceCzech Liga #13FK Jablonec - Pardubice: rakamlarla aradaki maçlar
FK Jablonec ile Pardubice kayıtlarımızda 2026 yılından bu yana 2 kez karşılaştı. FK Jablonec 2, Pardubice 0 galibiyet aldı; 0 maç berabere bitti. Son karşılaşma: 2 Ağustos 2026 Pazar (Czech Liga), Pardubice 0–2 FK Jablonec. FK Jablonec son 2 karşılaşmayı üst üste kazandı.
Bu eşleşmede maç başına ortalama 2.0 gol atılıyor. Maçların %0 kadarında iki takım da gol attı, %0 kadarında üç veya daha fazla gol oldu. En sık görülen skor FK Jablonec 2–0 Pardubice (2 kez). Pardubice bu eşleşmede ev sahibi olduğu 2 maçın 0 tanesini kazandı.
FK Jablonec (Czech Liga, 8. sıra) son 5 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik ve 3 mağlubiyet aldı; 5 gol attı, 7 gol yedi. Pardubice (Czech Liga, 13. sıra) son 5 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik ve 2 mağlubiyet aldı; 6 gol attı, 7 gol yedi.
Son karşılaşmalar
- 02 Ağu 2026 · Czech LigaPardubice0–2FK JablonecFK Jablonec
- 15 Şub 2026 · Czech LigaPardubice0–2FK JablonecFK Jablonec
Turnuvaya göre sonuçlar
| Turnuva | Maç | FK Jablonec galibiyeti | Beraberlik | Pardubice galibiyeti | Maç başı gol |
|---|---|---|---|---|---|
| Czech Liga | 2 | 2 | 0 | 0 | 2.0 |
Güncel form
Bu sezon
- 1.7·0.9Maç başına atılan golFK Jablonec 1.7 · Pardubice 0.9
- 44%2,5 ÜstFK Jablonec 25% · Pardubice 63%
Son sonuçlar
FK Jablonec
FK Jablonec - Pardubice hakkında sorular
Aralarındaki maçlarda kim önde, FK Jablonec mi Pardubice mi?
FK Jablonec, son karşılaşmalarda 2 galibiyete karşı 0 galibiyetle önde; 0 maç berabere bitti.
FK Jablonec ile Pardubice karşılaştığında kaç gol oluyor?
Son 2 karşılaşmada maç başına ortalama 2 gol atıldı; bunların %0'inde iki takım da gol buldu.
FK Jablonec ile Pardubice bir sonraki maçı ne zaman oynuyor?
Şu anda planlanmış karşılaşma yok. Bir maç belirlendiğinde bu sayfa güncellenir.
FK Jablonec ile Pardubice arasında en sık görülen skor nedir?
FK Jablonec 2–0 Pardubice; 2 karşılaşmada 2 kez görüldü.
FK Jablonec - Pardubice eşleşmesindeki en farklı galibiyet hangisi?
FK Jablonec 2–0 kazandı (2 Ağustos 2026 Pazar, Czech Liga); kayıtlarımızdaki en büyük fark bu.
FK Jablonec ile Pardubice arasındaki son maç nasıl bitti?
Pardubice 0–2 FK Jablonec (2 Ağustos 2026 Pazar, Czech Liga).