Flaminia - Ghivizzano Borgo Mozzano aralarındaki maçlar
Flaminia
Ghivizzano Borgo MozzanoFlaminia - Ghivizzano Borgo Mozzano: rakamlarla aradaki maçlar
Flaminia ile Ghivizzano Borgo Mozzano kayıtlarımızda 2026 yılından bu yana 1 kez karşılaştı. Flaminia 1, Ghivizzano Borgo Mozzano 0 galibiyet aldı; 0 maç berabere bitti. Son karşılaşma: 6 Eylül 2026 Pazar (Serie D Girone E), Flaminia 2–0 Ghivizzano Borgo Mozzano.
Bu eşleşmede maç başına ortalama 2.0 gol atılıyor. Maçların %0 kadarında iki takım da gol attı, %0 kadarında üç veya daha fazla gol oldu. Flaminia bu eşleşmede ev sahibi olduğu 1 maçın 1 tanesini kazandı.
Flaminia son 5 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik ve 2 mağlubiyet aldı; 5 gol attı, 9 gol yedi. Ghivizzano Borgo Mozzano son 5 maçta 0 galibiyet, 2 beraberlik ve 3 mağlubiyet aldı; 5 gol attı, 10 gol yedi.
Son karşılaşmalar
- 06 Eyl 2026 · Serie D Girone EFlaminia2–0Ghivizzano Borgo MozzanoFlaminia
Güncel form
Bu sezon
- 1.3·0.8Maç başına atılan golFlaminia 1.3 · Ghivizzano Borgo Mozzano 0.8
- 44%2,5 ÜstFlaminia 38% · Ghivizzano Borgo Mozzano 50%
Son sonuçlar
Flaminia
Ghivizzano Borgo Mozzano
- LGhivizzano Borgo Mozzano 0–3 Montevarchi Calcio18 Eki 2026 · Serie D Girone E
- DScandicci 3–3 Ghivizzano Borgo Mozzano11 Eki 2026 · Serie D Girone E
- LGhivizzano Borgo Mozzano 0–1 Tau Altopascio04 Eki 2026 · Serie D Girone E
- LPrato 2–1 Ghivizzano Borgo Mozzano27 Eyl 2026 · Serie D Girone E
- DGhivizzano Borgo Mozzano 1–1 Mezzolara20 Eyl 2026 · Serie D Girone E
Flaminia - Ghivizzano Borgo Mozzano hakkında sorular
Aralarındaki maçlarda kim önde, Flaminia mi Ghivizzano Borgo Mozzano mi?
Flaminia, son karşılaşmalarda 1 galibiyete karşı 0 galibiyetle önde; 0 maç berabere bitti.
Flaminia ile Ghivizzano Borgo Mozzano karşılaştığında kaç gol oluyor?
Son 1 karşılaşmada maç başına ortalama 2 gol atıldı; bunların %0'inde iki takım da gol buldu.
Flaminia ile Ghivizzano Borgo Mozzano bir sonraki maçı ne zaman oynuyor?
Şu anda planlanmış karşılaşma yok. Bir maç belirlendiğinde bu sayfa güncellenir.
Flaminia - Ghivizzano Borgo Mozzano eşleşmesindeki en farklı galibiyet hangisi?
Flaminia 2–0 kazandı (6 Eylül 2026 Pazar, Serie D Girone E); kayıtlarımızdaki en büyük fark bu.
Flaminia ile Ghivizzano Borgo Mozzano arasındaki son maç nasıl bitti?
Flaminia 2–0 Ghivizzano Borgo Mozzano (6 Eylül 2026 Pazar, Serie D Girone E).