Aralarındaki maçlar
Fortaleza EC - Vila Nova aralarındaki maçlar
Fortaleza ECSérie A #18Aralarındaki bilanço · 0 maç
0·0·0
Fortaleza EC galibiyetiBeraberlikVila Nova galibiyeti
Vila NovaSérie B #2Fortaleza EC - Vila Nova: rakamlarla aradaki maçlar
Fortaleza EC (Série A, 18. sıra) son 5 maçta 2 galibiyet, 3 beraberlik ve 0 mağlubiyet aldı; 8 gol attı, 5 gol yedi. Vila Nova (Série B, 2. sıra) son 5 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldı; 7 gol attı, 5 gol yedi.
Sıradaki maç: Fortaleza EC - Vila Nova, 14 Kasım 2026 Cumartesi (Série B). Betora modeline göre olasılıklar: Fortaleza EC %38, beraberlik %27, Vila Nova %35.
Güncel form
Fortaleza ECDDWDW
Vila NovaWDWDL
Bu sezon
- 1.2·1.4Maç başına atılan golFortaleza EC 1.2 · Vila Nova 1.4
- 34%2,5 ÜstFortaleza EC 45% · Vila Nova 22%
Son sonuçlar
Fortaleza EC
Fortaleza EC - Vila Nova hakkında sorular
Aralarındaki maçlarda kim önde, Fortaleza EC mi Vila Nova mi?
Tam denge: 0'er galibiyet, 0 maç berabere bitti.
Fortaleza EC ile Vila Nova karşılaştığında kaç gol oluyor?
Son 0 karşılaşmada maç başına ortalama 0 gol atıldı; bunların %0'inde iki takım da gol buldu.
Fortaleza EC ile Vila Nova bir sonraki maçı ne zaman oynuyor?
Bir sonraki karşılaşma 14 Kasım 2026 Cumartesi tarihinde Fortaleza EC - Vila Nova. Tahminimiz maç sayfasında.