Gangwon FC - Jeju United FC aralarındaki maçlar
Gangwon FCK League 1 #5
Jeju United FCK League 1 #3Gangwon FC - Jeju United FC: rakamlarla aradaki maçlar
Gangwon FC ile Jeju United FC kayıtlarımızda 2026 yılından bu yana 1 kez karşılaştı. Gangwon FC 0, Jeju United FC 1 galibiyet aldı; 0 maç berabere bitti. Son karşılaşma: 20 Eylül 2026 Pazar (K League 1), Gangwon FC 0–1 Jeju United FC.
Bu eşleşmede maç başına ortalama 1.0 gol atılıyor. Maçların %0 kadarında iki takım da gol attı, %0 kadarında üç veya daha fazla gol oldu. Gangwon FC bu eşleşmede ev sahibi olduğu 1 maçın 0 tanesini kazandı.
Gangwon FC (K League 1, 5. sıra) son 5 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik ve 2 mağlubiyet aldı; 6 gol attı, 5 gol yedi. Jeju United FC (K League 1, 3. sıra) son 4 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik ve 0 mağlubiyet aldı; 4 gol attı, 2 gol yedi.
Son karşılaşmalar
- 20 Eyl 2026 · K League 1Gangwon FC0–1Jeju United FCJeju United FC
Güncel form
Bu sezon
- 1.2·1.2Maç başına atılan golGangwon FC 1.2 · Jeju United FC 1.2
- 24%2,5 ÜstGangwon FC 22% · Jeju United FC 25%
Son sonuçlar
Gangwon FC
Gangwon FC - Jeju United FC hakkında sorular
Aralarındaki maçlarda kim önde, Gangwon FC mi Jeju United FC mi?
Jeju United FC, son karşılaşmalarda 1 galibiyete karşı 0 galibiyetle önde; 0 maç berabere bitti.
Gangwon FC ile Jeju United FC karşılaştığında kaç gol oluyor?
Son 1 karşılaşmada maç başına ortalama 1 gol atıldı; bunların %0'inde iki takım da gol buldu.
Gangwon FC ile Jeju United FC bir sonraki maçı ne zaman oynuyor?
Şu anda planlanmış karşılaşma yok. Bir maç belirlendiğinde bu sayfa güncellenir.
Gangwon FC - Jeju United FC eşleşmesindeki en farklı galibiyet hangisi?
Jeju United FC 1–0 kazandı (20 Eylül 2026 Pazar, K League 1); kayıtlarımızdaki en büyük fark bu.
Gangwon FC ile Jeju United FC arasındaki son maç nasıl bitti?
Gangwon FC 0–1 Jeju United FC (20 Eylül 2026 Pazar, K League 1).