Aralarındaki maçlar
Independiente - Talleres Cordoba aralarındaki maçlar
IndependienteLiga Profesional #6Aralarındaki bilanço · 0 maç
0·0·0
Independiente galibiyetiBeraberlikTalleres Cordoba galibiyeti
Talleres CordobaLiga Profesional #14Independiente - Talleres Cordoba: rakamlarla aradaki maçlar
Independiente (Liga Profesional, 6. sıra) son 5 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldı; 5 gol attı, 5 gol yedi. Talleres Cordoba (Liga Profesional, 14. sıra) son 5 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik ve 2 mağlubiyet aldı; 5 gol attı, 7 gol yedi.
Sıradaki maç: Talleres Cordoba - Independiente, 11 Ekim 2026 Pazar (Liga Profesional). Betora modeline göre olasılıklar: Talleres Cordoba %24, beraberlik %20, Independiente %56.
Güncel form
IndependienteWDLWD
Talleres CordobaLDDLW
Bu sezon
- 1.3·1.0Maç başına atılan golIndependiente 1.3 · Talleres Cordoba 1.0
- 40%2,5 ÜstIndependiente 33% · Talleres Cordoba 47%
Son sonuçlar
Independiente
- DIndependiente 1–1 San Lorenzo14 Eyl 2026 · Liga Profesional
- WCentral Cordoba de Santiago 0–1 Independiente06 Eyl 2026 · Liga Profesional
- LIndependiente 0–3 Gimnasia M.31 Ağu 2026 · Liga Profesional
- DIndependiente 0–0 Independ. Rivadavia23 Ağu 2026 · Liga Profesional
- WLanus 1–3 Independiente17 Ağu 2026 · Liga Profesional
Talleres Cordoba
- WTalleres Cordoba 2–1 Union Santa Fe13 Eyl 2026 · Liga Profesional
- LSan Lorenzo 1–0 Talleres Cordoba06 Eyl 2026 · Liga Profesional
- DTalleres Cordoba 0–0 Central Cordoba de Santiago30 Ağu 2026 · Liga Profesional
- DTalleres Cordoba 2–2 Rosario Central25 Ağu 2026 · Liga Profesional
- LGimnasia M. 3–1 Talleres Cordoba18 Ağu 2026 · Liga Profesional
Independiente - Talleres Cordoba hakkında sorular
Aralarındaki maçlarda kim önde, Independiente mi Talleres Cordoba mi?
Tam denge: 0'er galibiyet, 0 maç berabere bitti.
Independiente ile Talleres Cordoba karşılaştığında kaç gol oluyor?
Son 0 karşılaşmada maç başına ortalama 0 gol atıldı; bunların %0'inde iki takım da gol buldu.
Independiente ile Talleres Cordoba bir sonraki maçı ne zaman oynuyor?
Bir sonraki karşılaşma 11 Ekim 2026 Pazar tarihinde Talleres Cordoba - Independiente. Tahminimiz maç sayfasında.