Aralarındaki maçlar
Kairat Almaty - Panathinaikos aralarındaki maçlar
Kairat AlmatyUEFA Champions League #36Aralarındaki bilanço · 0 maç
0·0·0
Kairat Almaty galibiyetiBeraberlikPanathinaikos galibiyeti
PanathinaikosUEFA Europa League #20Kairat Almaty - Panathinaikos: rakamlarla aradaki maçlar
Kairat Almaty (UEFA Champions League, 36. sıra) son 5 maçta 0 galibiyet, 0 beraberlik ve 5 mağlubiyet aldı; 2 gol attı, 11 gol yedi. Panathinaikos (UEFA Europa League, 20. sıra) son 5 maçta 5 galibiyet, 0 beraberlik ve 0 mağlubiyet aldı; 12 gol attı, 2 gol yedi.
Sıradaki maç: Kairat Almaty - Panathinaikos, 22 Ekim 2026 Perşembe (UEFA Conference League). Betora modeline göre olasılıklar: Kairat Almaty %33, beraberlik %26, Panathinaikos %41.
Güncel form
Kairat AlmatyLLLLL
PanathinaikosWWWWW
Bu sezon
- 0.0·1.8Maç başına atılan golKairat Almaty 0.0 · Panathinaikos 1.8
- 60%2,5 ÜstKairat Almaty 50% · Panathinaikos 70%
Son sonuçlar
Kairat Almaty
- LAnderlecht 3–0 Kairat Almaty27 Ağu 2026 · UEFA Europa League
- LKairat Almaty 0–3 Anderlecht20 Ağu 2026 · UEFA Europa League
- LKairat Almaty 0–1 Levski Sofia11 Ağu 2026 · UEFA Champions League
- LLevski Sofia 1–0 Kairat Almaty04 Ağu 2026 · UEFA Champions League
- LArsenal 3–2 Kairat Almaty28 Oca 2026 · UEFA Champions League
Kairat Almaty - Panathinaikos hakkında sorular
Aralarındaki maçlarda kim önde, Kairat Almaty mi Panathinaikos mi?
Tam denge: 0'er galibiyet, 0 maç berabere bitti.
Kairat Almaty ile Panathinaikos karşılaştığında kaç gol oluyor?
Son 0 karşılaşmada maç başına ortalama 0 gol atıldı; bunların %0'inde iki takım da gol buldu.
Kairat Almaty ile Panathinaikos bir sonraki maçı ne zaman oynuyor?
Bir sonraki karşılaşma 22 Ekim 2026 Perşembe tarihinde Kairat Almaty - Panathinaikos. Tahminimiz maç sayfasında.