Orlando City SC - San Diego aralarındaki maçlar
Orlando City SCMLS #7
San DiegoMLS #10Orlando City SC - San Diego: rakamlarla aradaki maçlar
Orlando City SC ile San Diego kayıtlarımızda 2026 yılından bu yana 1 kez karşılaştı. Orlando City SC 1, San Diego 0 galibiyet aldı; 0 maç berabere bitti. Son karşılaşma: 6 Eylül 2026 Pazar (MLS), Orlando City SC 1–0 San Diego.
Bu eşleşmede maç başına ortalama 1.0 gol atılıyor. Maçların %0 kadarında iki takım da gol attı, %0 kadarında üç veya daha fazla gol oldu. Orlando City SC bu eşleşmede ev sahibi olduğu 1 maçın 1 tanesini kazandı.
Orlando City SC (MLS, 7. sıra) son 5 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldı; 12 gol attı, 9 gol yedi. San Diego (MLS, 10. sıra) son 5 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik ve 3 mağlubiyet aldı; 7 gol attı, 12 gol yedi.
Son karşılaşmalar
- 06 Eyl 2026 · MLSOrlando City SC1–0San DiegoOrlando City SC
Güncel form
Bu sezon
- 1.8·1.7Maç başına atılan golOrlando City SC 1.8 · San Diego 1.7
- 67%2,5 ÜstOrlando City SC 67% · San Diego 67%
Son sonuçlar
Orlando City SC
Orlando City SC - San Diego hakkında sorular
Aralarındaki maçlarda kim önde, Orlando City SC mi San Diego mi?
Orlando City SC, son karşılaşmalarda 1 galibiyete karşı 0 galibiyetle önde; 0 maç berabere bitti.
Orlando City SC ile San Diego karşılaştığında kaç gol oluyor?
Son 1 karşılaşmada maç başına ortalama 1 gol atıldı; bunların %0'inde iki takım da gol buldu.
Orlando City SC ile San Diego bir sonraki maçı ne zaman oynuyor?
Şu anda planlanmış karşılaşma yok. Bir maç belirlendiğinde bu sayfa güncellenir.
Orlando City SC - San Diego eşleşmesindeki en farklı galibiyet hangisi?
Orlando City SC 1–0 kazandı (6 Eylül 2026 Pazar, MLS); kayıtlarımızdaki en büyük fark bu.
Orlando City SC ile San Diego arasındaki son maç nasıl bitti?
Orlando City SC 1–0 San Diego (6 Eylül 2026 Pazar, MLS).