SGV Freiberg - Stuttgarter Kickers aralarındaki maçlar
SGV FreibergRegionalliga Südwest #1
Stuttgarter KickersRegionalliga Südwest #4SGV Freiberg - Stuttgarter Kickers: rakamlarla aradaki maçlar
SGV Freiberg ile Stuttgarter Kickers kayıtlarımızda 2025 yılından bu yana 3 kez karşılaştı. SGV Freiberg 1, Stuttgarter Kickers 0 galibiyet aldı; 2 maç berabere bitti. Son karşılaşma: 26 Eylül 2026 Cumartesi (Regionalliga Südwest), SGV Freiberg 2–2 Stuttgarter Kickers. SGV Freiberg, Stuttgarter Kickers karşısında son 3 maçta yenilmedi.
Bu eşleşmede maç başına ortalama 3.0 gol atılıyor. Maçların %100 kadarında iki takım da gol attı, %67 kadarında üç veya daha fazla gol oldu. SGV Freiberg kendi sahasında 2 maçın 1 tanesini, Stuttgarter Kickers ise ev sahibi olduğu 1 maçın 0 tanesini kazandı. İlk yarıyı önde kapatan takım bu 2 maçın 1 tanesini kazandı.
SGV Freiberg (Regionalliga Südwest, 1. sıra) son 5 maçta 2 galibiyet, 3 beraberlik ve 0 mağlubiyet aldı; 10 gol attı, 6 gol yedi. Stuttgarter Kickers (Regionalliga Südwest, 4. sıra) son 5 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldı; 8 gol attı, 5 gol yedi.
Son karşılaşmalar
- 26 Eyl 2026 · Regionalliga SüdwestSGV Freiberg2–2Stuttgarter KickersBeraberlik
- 06 Nis 2026 · Regionalliga SüdwestSGV Freiberg2–1Stuttgarter KickersSGV Freiberg
- 30 Eyl 2025 · Regionalliga SüdwestStuttgarter Kickers1–1SGV FreibergBeraberlik
Turnuvaya göre sonuçlar
| Turnuva | Maç | SGV Freiberg galibiyeti | Beraberlik | Stuttgarter Kickers galibiyeti | Maç başı gol |
|---|---|---|---|---|---|
| Regionalliga Südwest | 3 | 1 | 2 | 0 | 3.0 |
Güncel form
Bu sezon
- 2.5·1.8Maç başına atılan golSGV Freiberg 2.5 · Stuttgarter Kickers 1.8
- 72%2,5 ÜstSGV Freiberg 77% · Stuttgarter Kickers 67%
Son sonuçlar
SGV Freiberg
- DKickers Offenbach 1–1 SGV Freiberg23 Eki 2026 · Regionalliga Südwest
- WSGV Freiberg 3–0 Barockstadt Fulda-Lehn.17 Eki 2026 · Regionalliga Südwest
- WFreiburg II 1–2 SGV Freiberg11 Eki 2026 · Regionalliga Südwest
- DSGV Freiberg 2–2 TSV Steinbach03 Eki 2026 · Regionalliga Südwest
- DSGV Freiberg 2–2 Stuttgarter Kickers26 Eyl 2026 · Regionalliga Südwest
Stuttgarter Kickers
- WStuttgarter Kickers 3–1 TSV Steinbach17 Eki 2026 · Regionalliga Südwest
- LVfR Mannheim 2–0 Stuttgarter Kickers10 Eki 2026 · Regionalliga Südwest
- WStuttgarter Kickers 2–0 Kickers Offenbach02 Eki 2026 · Regionalliga Südwest
- DSGV Freiberg 2–2 Stuttgarter Kickers26 Eyl 2026 · Regionalliga Südwest
- WFSV Frankfurt 0–1 Stuttgarter Kickers18 Eyl 2026 · Regionalliga Südwest
SGV Freiberg - Stuttgarter Kickers hakkında sorular
Aralarındaki maçlarda kim önde, SGV Freiberg mi Stuttgarter Kickers mi?
SGV Freiberg, son karşılaşmalarda 1 galibiyete karşı 0 galibiyetle önde; 2 maç berabere bitti.
SGV Freiberg ile Stuttgarter Kickers karşılaştığında kaç gol oluyor?
Son 3 karşılaşmada maç başına ortalama 3 gol atıldı; bunların %100'inde iki takım da gol buldu.
SGV Freiberg ile Stuttgarter Kickers bir sonraki maçı ne zaman oynuyor?
Şu anda planlanmış karşılaşma yok. Bir maç belirlendiğinde bu sayfa güncellenir.
SGV Freiberg - Stuttgarter Kickers eşleşmesindeki en farklı galibiyet hangisi?
SGV Freiberg 2–1 kazandı (6 Nisan 2026 Pazartesi, Regionalliga Südwest); kayıtlarımızdaki en büyük fark bu.
SGV Freiberg ile Stuttgarter Kickers arasındaki son maç nasıl bitti?
SGV Freiberg 2–2 Stuttgarter Kickers (26 Eylül 2026 Cumartesi, Regionalliga Südwest).