SHANGHAI SIPG - Ulsan Hyundai FC aralarındaki maçlar
SHANGHAI SIPGAFC Champions League Elite #3
Ulsan Hyundai FCFIFA Club World Cup #4SHANGHAI SIPG - Ulsan Hyundai FC: rakamlarla aradaki maçlar
SHANGHAI SIPG ile Ulsan Hyundai FC kayıtlarımızda 2026 yılından bu yana 1 kez karşılaştı. SHANGHAI SIPG 0, Ulsan Hyundai FC 0 galibiyet aldı; 1 maç berabere bitti. Son karşılaşma: 18 Şubat 2026 Çarşamba (AFC Champions League Elite), SHANGHAI SIPG 0–0 Ulsan Hyundai FC.
Bu eşleşmede maç başına ortalama 0.0 gol atılıyor. Maçların %0 kadarında iki takım da gol attı, %0 kadarında üç veya daha fazla gol oldu. SHANGHAI SIPG bu eşleşmede ev sahibi olduğu 1 maçın 0 tanesini kazandı.
SHANGHAI SIPG (AFC Champions League Elite, 3. sıra) son 5 maçta 1 galibiyet, 4 beraberlik ve 0 mağlubiyet aldı; 6 gol attı, 4 gol yedi. Ulsan Hyundai FC (FIFA Club World Cup, 4. sıra) son 5 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldı; 4 gol attı, 3 gol yedi.
Son karşılaşmalar
- 18 Şub 2026 · AFC Champions League EliteSHANGHAI SIPG0–0Ulsan Hyundai FCBeraberlik
Güncel form
Bu sezon
- 3.0·1.5Maç başına atılan golSHANGHAI SIPG 3.0 · Ulsan Hyundai FC 1.5
- 50%2,5 ÜstSHANGHAI SIPG 50% · Ulsan Hyundai FC 50%
Son sonuçlar
SHANGHAI SIPG
- WRatchaburi 4–6 SHANGHAI SIPG15 Eyl 2026 · AFC Champions League Elite
- DSHANGHAI SIPG 0–0 Beijing Guoan05 Eyl 2026 · Super League
- DSHANGHAI SIPG 0–0 Ulsan Hyundai FC18 Şub 2026 · AFC Champions League Elite
- DGangwon FC 0–0 SHANGHAI SIPG11 Şub 2026 · AFC Champions League Elite
- DJohor Darul Takzim FC 0–0 SHANGHAI SIPG09 Ara 2025 · AFC Champions League Elite
Ulsan Hyundai FC
- LFC Anyang 2–1 Ulsan Hyundai FC19 Eyl 2026 · K League 1
- WUlsan Hyundai FC 2–1 Incheon United12 Eyl 2026 · K League 1
- WUlsan Hyundai FC 1–0 FC Seoul08 Eyl 2026 · K League 1
- DJeju United FC 0–0 Ulsan Hyundai FC05 Eyl 2026 · K League 1
- DSHANGHAI SIPG 0–0 Ulsan Hyundai FC18 Şub 2026 · AFC Champions League Elite
SHANGHAI SIPG - Ulsan Hyundai FC hakkında sorular
Aralarındaki maçlarda kim önde, SHANGHAI SIPG mi Ulsan Hyundai FC mi?
Tam denge: 0'er galibiyet, 1 maç berabere bitti.
SHANGHAI SIPG ile Ulsan Hyundai FC karşılaştığında kaç gol oluyor?
Son 1 karşılaşmada maç başına ortalama 0 gol atıldı; bunların %0'inde iki takım da gol buldu.
SHANGHAI SIPG ile Ulsan Hyundai FC bir sonraki maçı ne zaman oynuyor?
Şu anda planlanmış karşılaşma yok. Bir maç belirlendiğinde bu sayfa güncellenir.
SHANGHAI SIPG ile Ulsan Hyundai FC arasındaki son maç nasıl bitti?
SHANGHAI SIPG 0–0 Ulsan Hyundai FC (18 Şubat 2026 Çarşamba, AFC Champions League Elite).