Q73LjguoG4Xl8HJFoi0NbLZ47EN
Betora

Veriye dayalı içgörülerle daha akıllı kararlar almanıza yardımcı olan gelişmiş futbol analiz platformu.

info@betora.appXTikTok18+ Age Restriction

Ürün

  • Tahminler
  • Sonuçlar
  • Ücretsiz Tahminler
  • Yarının tahminleri
  • Hafta sonu tahminleri
  • Futbol haberleri

Turnuvalar

  • Champions League
  • Europa League
  • Premier League
  • La Liga
  • Serie A
  • Bundesliga
  • Ligue 1
  • Brasileirão

Kaynaklar

  • Bugünün İddaa İpuçları
  • Yapay zeka skor tahmini
  • KG Var İpuçları
  • 2.5 Üst/Alt
  • Beraberlik tahminleri
  • Doğru Skor
  • Maç sonuçları
  • Yarınki maçlar
  • Dünkü maç sonuçları
  • Bundesliga şampiyonu kim olacak?
  • Ligue 1 şampiyonu kim olacak?
  • La Liga şampiyonu kim olacak?
  • Serie A şampiyonu kim olacak?
  • Premier League şampiyonu kim olacak?

Kuponlar ve tahminler

  • Quiniela tahminleri
  • Loto Foot tahminleri
  • Mega Jackpot tahminleri
  • Bundesliga Tipphilfe
  • Günün kuponu

Özellikler

  • Nasıl Çalışır
  • Doğrulanmış isabet
  • Fiyatlandırma
  • Pro Araçlar
  • Ücretsiz widget'lar
  • Tahmin Oyunu

© 2026 Betora · Tüm hakları saklıdır.

  • Hizmet Şartları
  • Gizlilik Politikası
  • Çerez Politikası

Yasal Uyarı: Bu web sitesinde sunulan tahminler ve analizler yalnızca bilgilendirme ve eğlence amaçlıdır. Hiçbir bilginin doğruluğunu garanti etmiyoruz. Bu içerik finansal veya iddaa tavsiyesi niteliğinde değildir. Lütfen sorumlu bir şekilde oynayın.

Günün tahminleri
Doğru Skor
Maçlar
Canlı
  1. Ev Sahibi
  2. FA Cup
  3. Anstey Nomads vs Newcastle Town

Anstey Nomads vs Newcastle Town

Sonuç • FA Cup·Anstey Nomads·Newcastle Town

FA Cup
FA Cup
19 Eyl 2026
17:00 (İstanbul)
medium Güven
KAZANAN
Anstey Nomads

Anstey Nomads

Ev
Nihai Skor
2-1
Tahmini: 2-1
Nihai Skor
2-1
Tahmini: 2-1
medium Güven
Newcastle Town

Newcastle Town

Deplasman
Galibiyet Olasılıkları
45%
Anstey Nomads
30%
Beraberlik
25%
Newcastle Town
Ev2.2245%
Beraberlik3.3330%
Deplasman4.0025%

Oracle'ın Vizyonu

Orta Güven
“

Anstey Nomads, son beş maçta üç maçlık galibiyet serisi ve üç kez kalesini gole kapatmasıyla bu FA Cup eşleşmesinin açık favorisidir. Ana risk, Newcastle Town'ın kontra atak yapma ve ev sahibi ekibin herhangi bir gevşekliğini cezalandırma yeteneğidir.

Yapay Zeka modelimiz, bu FA Cup karşılaşmasını Anstey Nomads ve Newcastle Town arasında geçmiş performans verilerini, mevcut formu, kafa kafaya kayıtları ve taktiksel göstergeleri kullanarak analiz ediyor. Model, Anstey Nomads için %45'luk bir galibiyet olasılığı, beraberlik için %30'luk bir şans ve Newcastle Town için %25'luk bir galibiyet olasılığı atıyor. En olası skor 2-1. Her iki takımın da gol atma olasılığı: %64. Bu tahmin, mevcut veri noktalarının kalitesi ve tutarlılığı temelinde medium güven derecesiyle derecelendirilmiştir.

BTTS: 64%
Tahmini Paylaş

Yapay Zeka Analizi ve Tahmin İncelemesi

Analiz ve Kilit Mücadeleler

Yapay Zeka Destekli
Kilit Oyuncu Mücadeleleri
1J. Hall vs J. Cliffe: Anstey kalecisinin ceza sahası hakimiyetinin, Newcastle'ın hücum tehdidine karşı ev sahibi ekibin bir başka gol yememe serisini sürdürüp sürdüremeyeceğini belirleyebilir.
2B. Bayliss vs M. Douglas: Oyunun temposunu şekillendirecek bir orta saha düellosu; Bayliss Anstey'i ileri taşımaya çalışırken, Douglas ise oyunu bozmaya ve kontra atak başlatmaya odaklanacak.
3S. Hollis vs W. Teague: Anstey'in hücum çıkışı Newcastle'ın savunma direncine karşı — Hollis boşluk bulursa, deplasman ekibi başı derde girebilir.
Güçlü Yönler · Zayıf Yönler

Anstey Nomads

  • Güçlü momentumla üç maçlık galibiyet serisi
  • Son beş maçta üç kez kalesini gole kapatan mükemmel savunma kayıtı
  • Bu sezon henüz evinde maç oynamadı, bu nedenle ev sahibi form test edilmedi
  • Bu rakibe karşı sınırlı kafa kafaya geçmişi

Newcastle Town

  • En son maçını kazandı, olumlu bir momentum taşıyor
  • Hücum, maç başına ortalama 1.4 golle katkıda bulunabileceğini gösterdi
  • Maç başına ortalama 1.6 gol yiyen zayıf savunma kayıtı
  • Son beş maçında sadece bir kez kalesini gole kapatabildi

Birleşik Analiz

Orta Anlaşma
Betora AI
45%
API-Football
45%
45%
Anstey Nomads453818

Moderate agreement on home win (45%).

Yapay Zeka AnaliziOrta Güven

Anstey Nomads, istatistiksel modelin ev sahibi galibiyetini göstermesi ve takım karşılaştırma verilerinin bu görüşü desteklemesiyle, bu FA Cup eşleşmesinde ilerlemek için dar favorilerdir.

Form Analizi: Anstey Nomads, son üç maçını arka arkaya kazanmış ve son beş maçında üç kez kalesini gole kapatmış olmasıyla olağanüstü bir formda geliyor. Savunma kayıtları olağanüstü, maç başına ortalama sadece 0.8 gol yerken diğer uçta 2.6 gol atıyorlar. Newcastle Town da en son maçını kazandı ancak savunmada çok daha az ikna ediciydi, maç başına ortalama 1.6 gol yedi ve son beş maçında sadece bir kez kalesini gole kapatabildi.

Anahtar Faktörler: Takım karşılaştırma verileri ev sahibi takımı güçlü bir şekilde destekliyor; Anstey Nomads savunmada %100, Newcastle Town ise %0 olarak derecelendirilirken, hücumda %67'ye karşı %33'lük bir üstünlük söz konusu. Momentum analizi, Anstey Nomads'ın üç maçlık galibiyet serisini ve mükemmel savunma sağlamlığını belirleyici faktörler olarak vurguluyor. Taraflar arasında daha önce hiç karşılaşma olmaması ve önemli bir sakatlık bildirilmemesi nedeniyle, son form ve istatistiksel model en büyük ağırlığı taşıyor.

Sonuç: Anstey Nomads, üstün savunma kayıtları, daha güçlü hücum çıktıları ve mevcut momentumları ile bu mücadelede açık bir avantaja sahip. Newcastle Town, serbestçe gol atan ve çok az gol yiyen bir takımı durdurmak için savunmada önemli ölçüde gelişmek zorunda kalacak. Veriler ev sahibi galibiyetine işaret ediyor, ancak fark ezici değil.

İstatistiksel BağlamAnstey Nomads

Winner : Anstey Nomads

Takım Karşılaştırması

Yapay Zeka Destekli
Anstey NomadsNewcastle Town
58%Güç41%
67%Hücum Potansiyeli33%
100%Savunma Potansiyeli50%
50%Poisson Dağılımı50%
50%Kafa Kafaya Güç50%
50%Kafa Kafaya Gol50%
58%Maçı Kazanır41%

Muhtemel 11'ler: Anstey Nomads – Newcastle Town

Muhtemel 11

Anstey Nomads

4-3-3Diziliş· Teknik direktör: T. Blanchard

Newcastle Town

4-3-3Diziliş· Teknik direktör: Unknown

  1. 1J. Cliffe
  1. 2J. Askey
  2. 3L. James
  3. 4A. White
  4. 5I. Willis
  1. 6M. Douglas
  2. 7A. Nicholls
  3. 8D. Skelton
  1. 9A. Nagington
  2. 10W. Teague
  3. 11D. Stockhall
  1. 9S. Hollis
  2. 10K. Kasongo
  3. 11O. Omotola
  1. 6C. Armeni
  2. 7H. Bestwick
  3. 8B. Blackshaw
  1. 2J. Annable
  2. 3B. Bayliss
  3. 4J. Bowley
  4. 5L. Fray
  1. 1J. Hall

Yedekler

  • 0J. Kinch
  • 0C. Logan
  • 0L. Gibbens
  • 0C. Wildin
  • 0J. Wolfe
  • 0C. Richardson
  • 0O. Storey

Son maçlara ve eksiklere göre muhtemel kadrolar; resmi 11'ler başlama vuruşundan yaklaşık bir saat önce açıklanır.

Daha fazla bilgi

Aralarındaki maçlarAnstey Nomads – Newcastle TownSakatlarAnstey NomadsSakatlarNewcastle TownCanlı skor

İstatistiksel Bağlam

Anstey Nomads

LDWW
  • L20 Eki 26İ · Macclesfield0-3
  • D17 Eki 26D · Macclesfield1-1
  • W3 Eki 26D · Gainsborough Trinity2-3
  • W5 Eyl 26D · Sileby Rangers0-4

Newcastle Town

W
  • W5 Eyl 26D · Cleethorpes Town1-2

Sezon İstatistikleri — 2026

Anstey NomadsNewcastle Town
Oynanan41
Atılan Gol102
Yenilen Gol41
Ort. Atılan Gol2.52.0
Ort. Yenilen Gol1.01.0
Gol Yememe10

Anstey Nomads vs Newcastle Town — Maç Analizi

Anstey Nomads, son beş maçta üç maçlık galibiyet serisi ve üç kez kalesini gole kapatmasıyla bu FA Cup eşleşmesinin açık favorisidir. Ana risk, Newcastle Town'ın kontra atak yapma ve ev sahibi ekibin herhangi bir gevşekliğini cezalandırma yeteneğidir.

Anstey Nomads, istatistiksel modelin ev sahibi galibiyetini göstermesi ve takım karşılaştırma verilerinin bu görüşü desteklemesiyle, bu FA Cup eşleşmesinde ilerlemek için dar favorilerdir.

Form Analizi: Anstey Nomads, son üç maçını arka arkaya kazanmış ve son beş maçında üç kez kalesini gole kapatmış olmasıyla olağanüstü bir formda geliyor. Savunma kayıtları olağanüstü, maç başına ortalama sadece 0.8 gol yerken diğer uçta 2.6 gol atıyorlar. Newcastle Town da en son maçını kazandı ancak savunmada çok daha az ikna ediciydi, maç başına ortalama 1.6 gol yedi ve son beş maçında sadece bir kez kalesini gole kapatabildi.

Anahtar Faktörler: Takım karşılaştırma verileri ev sahibi takımı güçlü bir şekilde destekliyor; Anstey Nomads savunmada %100, Newcastle Town ise %0 olarak derecelendirilirken, hücumda %67'ye karşı %33'lük bir üstünlük söz konusu. Momentum analizi, Anstey Nomads'ın üç maçlık galibiyet serisini ve mükemmel savunma sağlamlığını belirleyici faktörler olarak vurguluyor. Taraflar arasında daha önce hiç karşılaşma olmaması ve önemli bir sakatlık bildirilmemesi nedeniyle, son form ve istatistiksel model en büyük ağırlığı taşıyor.

Sonuç: Anstey Nomads, üstün savunma kayıtları, daha güçlü hücum çıktıları ve mevcut momentumları ile bu mücadelede açık bir avantaja sahip. Newcastle Town, serbestçe gol atan ve çok az gol yiyen bir takımı durdurmak için savunmada önemli ölçüde gelişmek zorunda kalacak. Veriler ev sahibi galibiyetine işaret ediyor, ancak fark ezici değil.

Win Probabilities: Anstey Nomads: 45% · Draw: 30% · Newcastle Town: 25%

Predicted Score: 2-1 (12.0% chance)

Over 2.5: 61% · Under 2.5: 39% · BTTS: 64%

Form (latest first): Anstey Nomads: LDWW · Newcastle Town: W

  • J. Hall vs J. Cliffe: Anstey kalecisinin ceza sahası hakimiyetinin, Newcastle'ın hücum tehdidine karşı ev sahibi ekibin bir başka gol yememe serisini sürdürüp sürdüremeyeceğini belirleyebilir.
  • B. Bayliss vs M. Douglas: Oyunun temposunu şekillendirecek bir orta saha düellosu; Bayliss Anstey'i ileri taşımaya çalışırken, Douglas ise oyunu bozmaya ve kontra atak başlatmaya odaklanacak.
  • S. Hollis vs W. Teague: Anstey'in hücum çıkışı Newcastle'ın savunma direncine karşı — Hollis boşluk bulursa, deplasman ekibi başı derde girebilir.

İlgili Haberler

FA Cup

A vibrant scene at Wembley Stadium as Manchester City players celebrate Antoine Semenyo's stunning backheel goal against Chelsea. The players are in their sky blue kits, with the stadium filled with c

Manchester City, Semenyo'nun Nefes Kesen Golüyle FA Cup'ı Kazandı

Manchester City, Antoine Semenyo'nun nefes kesen golüyle FA Cup'ı kazandı ve Wembley'de oynanan çekişmeli finalde Chelsea'yi 1-0 mağlup etti.

17 May 2026
A vibrant scene from the FA Cup final at Wembley, with Manchester City players in their sky blue kits celebrating Semenyo's stunning backheel goal against Chelsea, set against a packed stadium atmosph

Celtic Şampiyon Oldu; Man City FA Cup Zaferini Kutladı

Celtic, Scottish Premiership şampiyonluğunu kazanırken, Manchester City FA Cup finalinde zafere ulaştı ve futbol sezonuna heyecan verici bir kapanış yaptı.

16 May 2026
A vibrant scene at Wembley Stadium during the FA Cup final, with Manchester United players in their red jerseys and Arsenal players in their yellow kits. The atmosphere is charged with excitement, sho

Mourinho'nun Real Madrid'e Dönüşü: Bir Maç Günü Özeti

Jose Mourinho'nun Real Madrid'e dönüşü, Manchester United ve Arsenal arasındaki FA Cup finaliyle aynı zamana denk geliyor. Önemli maç günü öngörüleri ve öne çıkanlar ele alınıyor.

16 May 2026
Tüm Haberleri Görüntüle
FA Cup

FA Cup

England15 · Yaklaşan Maçlar
FA CupEngland
Bristol Rovers
6 Kas22:30
Cambridge United
13.0333%
X3.2331%
22.7836%
FA CupEngland
Oxford City
6 Kas22:45
Leicester
16.6715%
X5.2619%
21.5266%
FA CupEngland
Huddersfield
7 Kas18:00
Exeter City
12.2245%
X3.5728%
23.7027%
FA CupEngland
Burton Albion
7 Kas18:00
AFC Rushden & Diamonds
13.3330%
X3.3330%
22.5040%
FA CupEngland
Fleetwood Town
7 Kas18:00
Rochdale
13.3330%
X3.0333%
22.7037%
FA CupEngland
Oxford United
7 Kas18:00
Stevenage
12.0848%
X3.7027%
24.0025%
FA CupEngland
Bradford
7 Kas18:00
Marine
12.7836%
X3.3330%
22.9434%
FA CupEngland
Milton Keynes Dons
7 Kas18:00
Swindon Town
12.2245%
X3.0333%
24.5522%
FA CupEngland
Port Vale
7 Kas18:00
Scunthorpe
12.2245%
X3.3330%
24.0025%
FA CupEngland
Accrington ST
7 Kas18:00
Wycombe
13.3330%
X3.3330%
22.5040%
FA CupEngland
Crewe
7 Kas18:00
AFC Wimbledon
13.3330%
X3.3330%
22.5040%
FA CupEngland
Newport County
7 Kas18:00
Walsall
13.3330%
X3.0333%
22.7037%
FA CupEngland
Barnet
7 Kas18:00
Tranmere
12.0050%
X3.7027%
24.3523%
FA CupEngland
Carlisle
7 Kas18:00
Salford City
12.7836%
X3.3330%
22.9434%
FA CupEngland
Cheltenham
7 Kas18:00
FC Halifax Town
12.5040%
X3.3330%
23.3330%

BAHİS İPUÇLARI

Bugünkü Doğru Skor TahminleriBahis İpuçlarıKG Var İpuçları2.5 Üst/AltÜcretsiz Tahminler