Enugu Rangers vs MC Alger — Uzman Tahmini ve Analizi
MC Alger %42 ile favori; öngördüğümüz skor 0-1.
Win Probabilities: Enugu Rangers: 28% · Draw: 30% · MC Alger: 42%
Form (latest first): Enugu Rangers: WWDD · MC Alger: WD
Tahmin • CAF Champions League·Enugu Rangers·MC Alger


MC Alger %42 ile favori; öngördüğümüz skor 0-1.
Enugu Rangers - MC Alger için kesin skor, 2,5 üst/alt ve BTTS tahminimizi görün.
24 saatlik geçiş · ₺49 · Premium aylık ₺129, istediğin zaman iptal
Henüz hazır değil misiniz? Yarının ücretsiz tahminlerini e-postayla alın:

Bu takımlar yakın tarihte birbirleriyle karşılaşmadı
Taktiksel Eşleşme: Aynı diziliş. Taktiksel disiplin ve bireysel kalite belirleyecek.
Muhtemel 11'lerin tamamını gör ↓Her iki takımın da sağlık durumu iyi

Enugu Rangers
4-3-3Diziliş· Teknik direktör: S. Yusuf

MC Alger
4-3-3Diziliş· Teknik direktör: K. Ben Yahia
Yedekler
Yedekler
Son maçlara ve eksiklere göre muhtemel kadrolar; resmi 11'ler başlama vuruşundan yaklaşık bir saat önce açıklanır.
| Enugu Rangers | MC Alger | |
|---|---|---|
| Oynanan | 2 | 2 |
| Atılan Gol | 3 | 5 |
| Yenilen Gol | 2 | 0 |
| Ort. Atılan Gol | 1.5 | 2.5 |
| Ort. Yenilen Gol | 1.0 | 0.0 |
| Gol Yememe | 0 | 2 |
MC Alger %42 ile favori; öngördüğümüz skor 0-1.
Win Probabilities: Enugu Rangers: 28% · Draw: 30% · MC Alger: 42%
Form (latest first): Enugu Rangers: WWDD · MC Alger: WD
CAF Champions League

Jarrad Branthwaite, Münih'teki bir kliniğin beyin ve hareket çalışmasına, hamstring ve kasık sorunlarının sona ermesini ve Thomas Tuchel'in İngiltere milli takımına geri dönmesini borçlu.

Yeni bir çalışma, 2026 Dünya Kupası boyunca TV izleyicilerine 65.722 abur cubur ve içecek reklamı gösterildiğini, turnuvanın 104 maçı boyunca 28,1 saat boyunca görülebildiğini ortaya koydu.

Jarrad Branthwaite, hamstring ve kasık sorunlarının ardından İngiltere'ye dönüşünü Münih'teki bir kliniğin programına borçlu olduğunu belirtirken, John Stones Inter taraftarlarını sakatlığının hafif olduğu konusunda rahatlattı.