Schwaben Augsburg
Τραυματίες και τιμωρημένοι

Τραυματίες και τιμωρημένοι Schwaben Augsburg

Ενημερώθηκε 22 Οκτ, 21:52#14 · Regionalliga Bayern

WLWLD

Schwaben Augsburg: τα νέα της ομάδας

Schwaben Augsburg δεν έχει καταγεγραμμένους τραυματισμούς ή τιμωρίες, οπότε όλο το ρόστερ είναι διαθέσιμο.

Schwaben Augsburg βρίσκεται στη θέση 14 (Regionalliga Bayern) με 15 βαθμούς σε 14 αγώνες. Στους τελευταίους 5 αγώνες μετρά 2 νίκες, 1 ισοπαλία και 2 ήττες, με 9 γκολ υπέρ και 10 κατά.

Επόμενος αγώνας: Greuther Fürth II - Schwaben Augsburg, Σάββατο 24 Οκτωβρίου (Regionalliga Bayern). Το μοντέλο της Betora δίνει πιθανότητα νίκης 32% για Schwaben Augsburg και 27% για ισοπαλία. Greuther Fürth II δεν έχει καταγεγραμμένες απουσίες.

Καμία απουσία

Δεν υπάρχουν καταγεγραμμένοι τραυματίες ή τιμωρημένοι στην Schwaben Augsburg αυτή τη στιγμή. Η σελίδα ενημερώνεται αυτόματα μόλις αλλάξει το δελτίο διαθεσιμότητας.

Πηγή: δελτίο διαθεσιμότητας ανά αγώνα, διασταυρωμένο με τα αρχεία τραυματισμών της διοργάνωσης. Τιμωρίες βάσει καρτών και πειθαρχικών αποφάσεων.

Σχετικά με αυτή τη λίστα τραυματιών

Πόσους απόντες έχει Schwaben Augsburg;

Κανέναν. Schwaben Augsburg δεν έχει καταγεγραμμένους τραυματισμούς ή τιμωρίες αυτή τη στιγμή.

Πότε παίζει ξανά Schwaben Augsburg;

Greuther Fürth II - Schwaben Augsburg, Σάββατο 24 Οκτωβρίου (Regionalliga Bayern).

Από πού προέρχονται τα δεδομένα τραυματιών της Schwaben Augsburg;

Από το δελτίο διαθεσιμότητας ανά αγώνα του παρόχου δεδομένων μας, διασταυρωμένο με τα αρχεία τραυματισμών της διοργάνωσης και την καταμέτρηση καρτών. Αμφίβολοι θεωρούνται οι παίκτες που η ομάδα έχει δηλώσει ότι θα δοκιμαστούν.

Πόσο συχνά ενημερώνεται;

Αρκετές φορές την ημέρα, και ξανά στις δύο ώρες πριν από κάθε αγώνα της Schwaben Augsburg, όταν οι ομάδες ανακοινώνουν τις ενδεκάδες τους.