Primera División
Chile2026 szezon

Chile Primera División tippek

KövetésPRO
16 csapat 24 közelgő meccs
#1
Colo Colo
Colo Colo
54
P

Primera División tippek: 25. forduló

16 meccs (Primera División), időszak: október 24. – november 3.. Legerősebb tipp: Colo Colo győzelme Universidad de Concepcion ellen (77%). Legszorosabb meccs: Concepción – Palestino, a modell szerint 37% / 28% / 35%. Minden valószínűség újraszámolódik, ahogy változnak a szorzók, az összeállítások és a csapathírek; a teljes elemzésért nyiss meg egy meccset.

25. forduló· 8 meccs

  1. A. ItalianovsHuachipato
    Tipp: A. Italiano · 49%1 49 · X 25 · 2 26
    Teljes tipp →
  2. D. La SerenavsConcepción
    Tipp: D. La Serena · 40%1 40 · X 26 · 2 34
    Teljes tipp →
  3. O'HigginsvsCobresal
    Tipp: O'Higgins · 63%1 63 · X 19 · 2 18
    Teljes tipp →
  4. NublensevsCoquimbo Unido
    Tipp: Coquimbo Unido · 40%1 32 · X 28 · 2 40
    Teljes tipp →
  5. Union La CaleravsU. Catolica
    Tipp: U. Catolica · 51%1 24 · X 25 · 2 51
    Teljes tipp →
  6. PalestinovsColo Colo
    Tipp: Colo Colo · 47%1 27 · X 26 · 2 47
    Teljes tipp →
  7. Universidad de ConcepcionvsDeportes Limache
    Tipp: Deportes Limache · 40%1 34 · X 26 · 2 40
    Teljes tipp →
  8. Universidad de ChilevsEverton de Vina
    Tipp: Universidad de Chile · 61%1 61 · X 21 · 2 18
    Teljes tipp →

Következik: 26. forduló· 8 meccs

  1. Colo ColovsUniversidad de Concepcion
    Tipp: Colo Colo · 77%1 77 · X 13 · 2 10
    Teljes tipp →
  2. Coquimbo UnidovsUnion La Calera
    Tipp: Coquimbo Unido · 60%1 60 · X 19 · 2 21
    Teljes tipp →
  3. O'HigginsvsNublense
    Tipp: O'Higgins · 44%1 44 · X 25 · 2 31
    Teljes tipp →
  4. HuachipatovsD. La Serena
    Tipp: Huachipato · 41%1 41 · X 26 · 2 33
    Teljes tipp →
  5. CobresalvsEverton de Vina
    Tipp: Everton de Vina · 44%1 31 · X 25 · 2 44
    Teljes tipp →
  6. U. CatolicavsUniversidad de Chile
    Tipp: U. Catolica · 47%1 47 · X 23 · 2 30
    Teljes tipp →
  7. Deportes LimachevsA. Italiano
    Tipp: Deportes Limache · 49%1 49 · X 23 · 2 28
    Teljes tipp →
  8. ConcepciónvsPalestino
    Tipp: Concepción · 37%1 37 · X 28 · 2 35
    Teljes tipp →
Primera División

Bajnoki statisztika

Primera División • Tabella és legjobbak

Tabella

#CsapatMGKPForma
1
24+2354
2
24+2245
3
23+1742
4
24+1339
5
24+337
6
24+834
7
23+332
8
24-132
9
24-932
10
23-631
11
24-530
12
23-528
13
24-1027
14
24-1025
15
24-2223
16
24-2118
Bajnokok Ligája
Kiesés
HazaiVendég

⚡ Primera División szezonszimulátor

Tippeld meg a hátralévő eredményeket – vagy hagyd, hogy az AI szimulálja az egész szezont –, és nézd, ahogy élőben frissül a várható végső tabella.

Primera División AI tippek 2026

A Betora AI-ja minden Primera División meccset elemez – 1X2 valószínűségek, forma, sérülések és egymás elleni adatok, a szezon során naponta frissítve. Már 24 közelgő meccs elemzése elérhető.

Jelenleg Colo Colo vezeti a tabellát 54 ponttal 24 forduló után – a modell minden forduló után újraszámolja minden csapat esélyeit.

Ki nyeri a(z) Primera División 2026 bajnokságot?

Az AI minden forduló után frissíti a(z) Primera División minden csapatának bajnoki esélyeit az eredmények, a forma, a kerethírek és a piaci szorzók alapján. Nézd meg ezen az oldalon a tabellát és a legfrissebb meccstippeket.

Mennyire pontosak a(z) Primera División tippek?

Minden tippet kezdés előtt közzéteszünk és nyilvánosan elszámolunk – a nyerteseket és a veszteseket egyaránt. A teljes mérleg mutatja az aktuális számokat.

Ingyenesek a tippek?

Igen – az 1X2 valószínűségek és az AI ítélete minden meccsre ingyenes. A pontos végeredmények, a gól felett/alatt és a mindkét csapat szerez gólt tippek a prémium csomagok részei.

Primera División: ki lesz a bajnok?

1Colo Colo
100%
2Universidad de Chile
<0.1%
3U. Catolica
<0.1%
Minden csapat esélyei →