Águilas Doradas
Sérültek és eltiltottak

Águilas Doradas sérültek és eltiltottak

Frissítve: okt. 24. 18:00#11 · Primera A

LWDDW

Águilas Doradas csapathírek

Águilas Doradas kereténél nincs nyilvántartott sérülés vagy eltiltás, így a teljes keret bevethető. Jorge Luis Rivaldo Pinto a szezon házi gólkirálya 11 góllal. Jorge Luis Rivaldo Pinto bevethető.

Águilas Doradas jelenleg a(z) 11. helyen áll (Primera A), 19 ponttal 15 meccs után. Az utolsó 5 meccsén 2 győzelem, 2 döntetlen és 1 vereség a mérleg, 7 lőtt és 5 kapott góllal.

Következik: Cucuta – Águilas Doradas, október 28., szerda (Primera A). A Betora modellje szerint Águilas Doradas győzelmi esélye 32%, a döntetlené 28%. Cucuta kereténél nincs nyilvántartott hiányzó.

Nincs bejelentett hiányzó

Jelenleg nincs nyilvántartott sérülés vagy eltiltás (Águilas Doradas). Az oldal automatikusan frissül, ha az elérhetőségi adatok változnak.

Forrás: meccsszintű elérhetőségi adatok, a bajnoki sérülésnyilvántartással összevetve. Az eltiltások a lapok száma és a fegyelmi döntések alapján.

A sérültlistáról

Hány játékos hiányzik (Águilas Doradas)?

Egy sem. Águilas Doradas kereténél jelenleg nincs nyilvántartott sérülés vagy eltiltás.

Mikor játszik legközelebb: Águilas Doradas?

Cucuta – Águilas Doradas, október 28., szerda (Primera A).

Honnan származnak a sérülésadatok (Águilas Doradas)?

Adatszolgáltatónk meccsszintű elérhetőségi adataiból, a bajnoki sérülésnyilvántartással és a lapok számával összevetve. Kérdésesek azok a játékosok, akiknél a klub erőnléti tesztet jelzett.

Milyen gyakran frissül?

Naponta többször, és minden meccs (Águilas Doradas) előtti két órában újra, amikor a klubok közzéteszik a csapatlapjukat.