Coastal Union
Sérültek és eltiltottak

Coastal Union sérültek és eltiltottak

Frissítve: okt. 23. 05:17#10 · Ligi Kuu Bara

WLWW

Coastal Union csapathírek

Coastal Union kereténél nincs nyilvántartott sérülés vagy eltiltás, így a teljes keret bevethető.

Coastal Union jelenleg a(z) 10. helyen áll (Ligi Kuu Bara), 10 ponttal 8 meccs után. Az utolsó 4 meccsén 3 győzelem, 0 döntetlen és 1 vereség a mérleg, 5 lőtt és 4 kapott góllal.

Következik: Namungo – Coastal Union, október 24., szombat (Ligi Kuu Bara). A Betora modellje szerint Coastal Union győzelmi esélye 38%, a döntetlené 27%. Namungo kereténél nincs nyilvántartott hiányzó.

Nincs bejelentett hiányzó

Jelenleg nincs nyilvántartott sérülés vagy eltiltás (Coastal Union). Az oldal automatikusan frissül, ha az elérhetőségi adatok változnak.

Forrás: meccsszintű elérhetőségi adatok, a bajnoki sérülésnyilvántartással összevetve. Az eltiltások a lapok száma és a fegyelmi döntések alapján.

A sérültlistáról

Hány játékos hiányzik (Coastal Union)?

Egy sem. Coastal Union kereténél jelenleg nincs nyilvántartott sérülés vagy eltiltás.

Mikor játszik legközelebb: Coastal Union?

Namungo – Coastal Union, október 24., szombat (Ligi Kuu Bara).

Honnan származnak a sérülésadatok (Coastal Union)?

Adatszolgáltatónk meccsszintű elérhetőségi adataiból, a bajnoki sérülésnyilvántartással és a lapok számával összevetve. Kérdésesek azok a játékosok, akiknél a klub erőnléti tesztet jelzett.

Milyen gyakran frissül?

Naponta többször, és minden meccs (Coastal Union) előtti két órában újra, amikor a klubok közzéteszik a csapatlapjukat.