Ayr Utd – Queen's Park egymás elleni mérleg
Ayr Utd#7. hely (Championship)
Queen's Park#10. hely (Championship)Ayr Utd – Queen's Park: az egymás elleni mérleg számokban
Ayr Utd és Queen's Park nyilvántartásunk szerint 2026 óta egyszer találkozott. Ayr Utd győzelme: 1, Queen's Park győzelme: 0, és 0 meccs végződött döntetlennel. A legutóbbi találkozó: 2026. szeptember 18., péntek (Championship): Queen's Park 0–2 Ayr Utd.
A párosításban átlagosan 2.0 gól esik meccsenként. A találkozók 0%-án mindkét csapat betalált, és 0%-án esett legalább három gól. Amikor Queen's Park a házigazda, 1 találkozóból 0 győzelme van.
Ayr Utd (jelenleg 7. hely, Championship) az utolsó 5 meccsén 2 győzelmet, 1 döntetlent és 2 vereséget jegyzett, 5 lőtt és 4 kapott góllal. Queen's Park (jelenleg 10. hely, Championship) az utolsó 5 meccsén 1 győzelmet, 0 döntetlent és 4 vereséget jegyzett, 3 lőtt és 8 kapott góllal.
Következik: Ayr Utd – Queen's Park, 2026. október 31., szombat (Championship). A Betora modellje szerint Ayr Utd esélye 59%, a döntetlené 20%, Queen's Park esélye 21%.
Legutóbbi találkozók
- 2026. szept. 18. · ChampionshipQueen's Park0–2Ayr UtdAyr Utd
Aktuális forma
Ebben a szezonban
- 0.9·0.6Lőtt gól meccsenkéntAyr Utd 0.9 · Queen's Park 0.6
- 34%2,5 gól felettAyr Utd 29% · Queen's Park 38%
Legutóbbi eredmények
Ayr Utd
Kérdések: Ayr Utd – Queen's Park
Kinek jobb az egymás elleni mérlege: Ayr Utd vagy Queen's Park?
A friss egymás elleni mérlegben Ayr Utd vezet 1–0 győzelemaránnyal, 0 döntetlen mellett.
Hány gól esik, amikor Ayr Utd és Queen's Park találkozik?
Az utolsó 1 találkozón átlagosan 2 gól esett meccsenként, és ezek 0%-án mindkét csapat betalált.
Mikor játszik legközelebb egymással Ayr Utd és Queen's Park?
A következő találkozó: Ayr Utd – Queen's Park, 2026. október 31., szombat. Tippünk a meccs oldalán található.
Mi a legnagyobb győzelem a(z) Ayr Utd – Queen's Park párosításban?
Ayr Utd 2–0 arányban nyert, 2026. szeptember 18., péntek (Championship) – nyilvántartásunk legnagyobb különbségű győzelme.
Mi lett a legutóbbi eredmény Ayr Utd és Queen's Park között?
Queen's Park 0–2 Ayr Utd, 2026. szeptember 18., péntek (Championship).