Ayr Utd – Stenhousemuir egymás elleni mérleg
Ayr Utd#7. hely (Championship)
Stenhousemuir#1. hely (Championship)Ayr Utd – Stenhousemuir: az egymás elleni mérleg számokban
Ayr Utd és Stenhousemuir nyilvántartásunk szerint 2026 óta egyszer találkozott. Ayr Utd győzelme: 0, Stenhousemuir győzelme: 1, és 0 meccs végződött döntetlennel. A legutóbbi találkozó: 2026. szeptember 25., péntek (Championship): Ayr Utd 0–1 Stenhousemuir.
A párosításban átlagosan 1.0 gól esik meccsenként. A találkozók 0%-án mindkét csapat betalált, és 0%-án esett legalább három gól. Amikor Ayr Utd a házigazda, 1 találkozóból 0 győzelme van.
Ayr Utd (jelenleg 7. hely, Championship) az utolsó 5 meccsén 2 győzelmet, 1 döntetlent és 2 vereséget jegyzett, 5 lőtt és 4 kapott góllal. Stenhousemuir (jelenleg 1. hely, Championship) az utolsó 5 meccsén 2 győzelmet, 1 döntetlent és 2 vereséget jegyzett, 3 lőtt és 7 kapott góllal.
Legutóbbi találkozók
- 2026. szept. 25. · ChampionshipAyr Utd0–1StenhousemuirStenhousemuir
Aktuális forma
Ebben a szezonban
- 0.9·0.7Lőtt gól meccsenkéntAyr Utd 0.9 · Stenhousemuir 0.7
- 23%2,5 gól felettAyr Utd 29% · Stenhousemuir 17%
Legutóbbi eredmények
Ayr Utd
Stenhousemuir
Kérdések: Ayr Utd – Stenhousemuir
Kinek jobb az egymás elleni mérlege: Ayr Utd vagy Stenhousemuir?
A friss egymás elleni mérlegben Stenhousemuir vezet 1–0 győzelemaránnyal, 0 döntetlen mellett.
Hány gól esik, amikor Ayr Utd és Stenhousemuir találkozik?
Az utolsó 1 találkozón átlagosan 1 gól esett meccsenként, és ezek 0%-án mindkét csapat betalált.
Mikor játszik legközelebb egymással Ayr Utd és Stenhousemuir?
Jelenleg nincs kiírt találkozó. Az oldal azonnal frissül, amint lesz.
Mi a legnagyobb győzelem a(z) Ayr Utd – Stenhousemuir párosításban?
Stenhousemuir 1–0 arányban nyert, 2026. szeptember 25., péntek (Championship) – nyilvántartásunk legnagyobb különbségű győzelme.
Mi lett a legutóbbi eredmény Ayr Utd és Stenhousemuir között?
Ayr Utd 0–1 Stenhousemuir, 2026. szeptember 25., péntek (Championship).