Al-Ittihad FC
Accidentați și suspendați

Accidentați și suspendați Al-Ittihad FC

Actualizat 23 oct., 17:55#4 · Saudi Pro League

WLLDW

Știri din lotul Al-Ittihad FC

Al-Ittihad FC nu are accidentări sau suspendări înregistrate, așa că tot lotul este disponibil. M. Diaby este golgheterul sezonului, cu 2 goluri. M. Diaby este disponibil. Fabinho conduce lotul la pase decisive, cu 2. Fabinho este disponibil.

Al-Ittihad FC este pe locul #4 în Saudi Pro League, cu 20 de puncte din 9 meciuri. În ultimele 5 meciuri are 2 victorii, 1 egal și 2 înfrângeri, cu 11 goluri marcate și 8 primite.

Urmează Al-Ittihad FC vs Al Diriyah, pe vineri, 23 octombrie (Saudi Pro League). Modelul Betora îi dă echipei Al-Ittihad FC o șansă de victorie de 51%, iar egalului 28%. Al Diriyah nu are absențe înregistrate.

Nicio absență raportată

Momentan nu există accidentări sau suspendări înregistrate pentru Al-Ittihad FC. Această pagină se actualizează automat când se schimbă fluxul de disponibilitate.

Sursa: fluxul de disponibilitate la nivel de meci, verificat cu evidențele de accidentări ale ligii. Suspendările provin din numărul de cartonașe și din deciziile disciplinare.

Despre această listă de accidentați

Câți jucători îi lipsesc echipei Al-Ittihad FC?

Niciunul. Momentan Al-Ittihad FC nu are accidentări sau suspendări înregistrate.

Când joacă Al-Ittihad FC următorul meci?

Al-Ittihad FC vs Al Diriyah, pe vineri, 23 octombrie (Saudi Pro League).

De unde provin datele despre accidentații Al-Ittihad FC?

Din fluxul de disponibilitate la nivel de meci al furnizorului nostru de date, verificat cu evidențele de accidentări ale ligii și cu numărul de cartonașe. Jucătorii incerți sunt cei pentru care clubul a anunțat un test de recuperare.

Cât de des se actualizează?

De mai multe ori pe zi și din nou în cele două ore dinaintea fiecărui meci al echipei Al-Ittihad FC, când cluburile își publică echipele.