Grazer AK
Accidentați și suspendați

Accidentați și suspendați Grazer AK

Actualizat 23 oct., 19:03#8 · Bundesliga

LDDWD

Știri din lotul Grazer AK

Grazer AK nu are accidentări sau suspendări înregistrate, așa că tot lotul este disponibil. R. Harakaté este golgheterul sezonului, cu 11 goluri. R. Harakaté este disponibil. D. Maderner conduce lotul la pase decisive, cu 2. D. Maderner este disponibil.

Grazer AK este pe locul #8 în Bundesliga, cu 9 puncte din 9 meciuri. În ultimele 5 meciuri are 1 victorie, 3 egaluri și 1 înfrângere, cu 5 goluri marcate și 9 primite.

Urmează WSG Wattens vs Grazer AK, pe sâmbătă, 24 octombrie (Bundesliga). Modelul Betora îi dă echipei Grazer AK o șansă de victorie de 27%, iar egalului 32%. WSG Wattens nu are absențe înregistrate.

Nicio absență raportată

Momentan nu există accidentări sau suspendări înregistrate pentru Grazer AK. Această pagină se actualizează automat când se schimbă fluxul de disponibilitate.

Sursa: fluxul de disponibilitate la nivel de meci, verificat cu evidențele de accidentări ale ligii. Suspendările provin din numărul de cartonașe și din deciziile disciplinare.

Despre această listă de accidentați

Câți jucători îi lipsesc echipei Grazer AK?

Niciunul. Momentan Grazer AK nu are accidentări sau suspendări înregistrate.

Când joacă Grazer AK următorul meci?

WSG Wattens vs Grazer AK, pe sâmbătă, 24 octombrie (Bundesliga).

De unde provin datele despre accidentații Grazer AK?

Din fluxul de disponibilitate la nivel de meci al furnizorului nostru de date, verificat cu evidențele de accidentări ale ligii și cu numărul de cartonașe. Jucătorii incerți sunt cei pentru care clubul a anunțat un test de recuperare.

Cât de des se actualizează?

De mai multe ori pe zi și din nou în cele două ore dinaintea fiecărui meci al echipei Grazer AK, când cluburile își publică echipele.