Nam Dinh
Accidentați și suspendați

Accidentați și suspendați Nam Dinh

Actualizat 23 oct., 03:29#4 · V.League 1

WDLW

Știri din lotul Nam Dinh

Nam Dinh nu are accidentări sau suspendări înregistrate, așa că tot lotul este disponibil.

Nam Dinh este pe locul #4 în V.League 1, cu 7 puncte din 4 meciuri. În ultimele 4 meciuri are 2 victorii, 1 egal și 1 înfrângere, cu 7 goluri marcate și 4 primite.

Urmează Bình Phước vs Nam Dinh, pe sâmbătă, 24 octombrie (V.League 1). Modelul Betora îi dă echipei Nam Dinh o șansă de victorie de 54%, iar egalului 22%. Bình Phước nu are absențe înregistrate.

Nicio absență raportată

Momentan nu există accidentări sau suspendări înregistrate pentru Nam Dinh. Această pagină se actualizează automat când se schimbă fluxul de disponibilitate.

Sursa: fluxul de disponibilitate la nivel de meci, verificat cu evidențele de accidentări ale ligii. Suspendările provin din numărul de cartonașe și din deciziile disciplinare.

Despre această listă de accidentați

Câți jucători îi lipsesc echipei Nam Dinh?

Niciunul. Momentan Nam Dinh nu are accidentări sau suspendări înregistrate.

Când joacă Nam Dinh următorul meci?

Bình Phước vs Nam Dinh, pe sâmbătă, 24 octombrie (V.League 1).

De unde provin datele despre accidentații Nam Dinh?

Din fluxul de disponibilitate la nivel de meci al furnizorului nostru de date, verificat cu evidențele de accidentări ale ligii și cu numărul de cartonașe. Jucătorii incerți sunt cei pentru care clubul a anunțat un test de recuperare.

Cât de des se actualizează?

De mai multe ori pe zi și din nou în cele două ore dinaintea fiecărui meci al echipei Nam Dinh, când cluburile își publică echipele.