Réal Bamako
Accidentați și suspendați

Accidentați și suspendați Réal Bamako

Actualizat 23 oct., 11:06

WDW

Știri din lotul Réal Bamako

Réal Bamako nu are accidentări sau suspendări înregistrate, așa că tot lotul este disponibil.

În ultimele 3 meciuri are 2 victorii, 1 egal și 0 înfrângeri, cu 5 goluri marcate și 2 primite.

Urmează Réal Bamako vs ES Zarzis, pe sâmbătă, 24 octombrie (CAF Confederation Cup). Modelul Betora îi dă echipei Réal Bamako o șansă de victorie de 41%, iar egalului 28%. ES Zarzis nu are absențe înregistrate.

Nicio absență raportată

Momentan nu există accidentări sau suspendări înregistrate pentru Réal Bamako. Această pagină se actualizează automat când se schimbă fluxul de disponibilitate.

Sursa: fluxul de disponibilitate la nivel de meci, verificat cu evidențele de accidentări ale ligii. Suspendările provin din numărul de cartonașe și din deciziile disciplinare.

Despre această listă de accidentați

Câți jucători îi lipsesc echipei Réal Bamako?

Niciunul. Momentan Réal Bamako nu are accidentări sau suspendări înregistrate.

Când joacă Réal Bamako următorul meci?

Réal Bamako vs ES Zarzis, pe sâmbătă, 24 octombrie (CAF Confederation Cup).

De unde provin datele despre accidentații Réal Bamako?

Din fluxul de disponibilitate la nivel de meci al furnizorului nostru de date, verificat cu evidențele de accidentări ale ligii și cu numărul de cartonașe. Jucătorii incerți sunt cei pentru care clubul a anunțat un test de recuperare.

Cât de des se actualizează?

De mai multe ori pe zi și din nou în cele două ore dinaintea fiecărui meci al echipei Réal Bamako, când cluburile își publică echipele.