FC Dallas - Sporting Kansas City: međusobni dueli
FC Dallas#2. mesto · MLS
Sporting Kansas City#15. mesto · MLSFC Dallas - Sporting Kansas City: međusobni dueli u brojkama
FC Dallas i Sporting Kansas City su se prema našoj evidenciji od 2026 sastali 1 put. FC Dallas je pobedio 1, Sporting Kansas City 0 puta, a 0 utakmica je završeno nerešeno. Poslednji susret odigran je nedelja, 6. septembar 2026. (MLS): FC Dallas 4–3 Sporting Kansas City.
U ovom duelu prosečno padne 7.0 golova po utakmici. Oba tima su dala gol u 100% susreta, a u 100% je palo tri ili više golova. Kada je FC Dallas domaćin u ovom duelu, dobio je 1 od 1 susreta.
FC Dallas, trenutno #2 u takmičenju MLS, u poslednjih 5 utakmica: 3 pobede, 1 nerešen meč i 1 poraz, uz 9 datih i 5 primljenih golova. Sporting Kansas City, trenutno #15 u takmičenju MLS, u poslednjih 5 utakmica: 0 pobeda, 1 nerešen meč i 4 poraza, uz 6 datih i 14 primljenih golova.
Sledi Sporting Kansas City - FC Dallas, subota, 31. oktobar 2026. (MLS). Model Betora daje: Sporting Kansas City 22%, nerešeno 20%, FC Dallas 58%.
Poslednji susreti
- 06. sep 2026. · MLSFC Dallas4–3Sporting Kansas CityFC Dallas
Trenutna forma
Ova sezona
- 1.8·1.2Datih golova po utakmiciFC Dallas 1.8 · Sporting Kansas City 1.2
- 75%Više od 2,5 golaFC Dallas 69% · Sporting Kansas City 81%
Najnoviji rezultati
FC Dallas
Sporting Kansas City
Pitanja: FC Dallas - Sporting Kansas City
Ko ima bolji međusobni skor, FC Dallas ili Sporting Kansas City?
FC Dallas vodi u nedavnim međusobnim duelima sa 1 pobeda prema 0, uz 0 nerešenih utakmica.
Koliko golova pada kada se sastanu FC Dallas i Sporting Kansas City?
U poslednjih 1 susreta prosek je bio 7 golova po utakmici, a oba tima su dala gol u 100% njih.
Kada FC Dallas i Sporting Kansas City igraju sledeći put?
Sledeći susret je Sporting Kansas City - FC Dallas, subota, 31. oktobar 2026.. Naša prognoza je na stranici utakmice.
Koja je najveća pobeda u duelu FC Dallas - Sporting Kansas City?
FC Dallas je pobedio 4–3, nedelja, 6. septembar 2026. (MLS), što je najveća razlika u našoj evidenciji.
Koji je bio poslednji rezultat između timova FC Dallas i Sporting Kansas City?
FC Dallas 4–3 Sporting Kansas City, nedelja, 6. septembar 2026. (MLS).