FC Dallas - St. Louis City: međusobni dueli
FC Dallas#2. mesto · MLS
St. Louis City#3. mesto · MLSFC Dallas - St. Louis City: međusobni dueli u brojkama
FC Dallas i St. Louis City su se prema našoj evidenciji od 2026 sastali 2 puta. FC Dallas je pobedio 0, St. Louis City 0 puta, a 2 utakmice su završene nerešeno. Poslednji susret odigran je ponedeljak, 31. avgust 2026. (MLS): St. Louis City 3–3 FC Dallas. Svih poslednjih 2 susreta završeno je nerešeno.
U ovom duelu prosečno padne 4.0 golova po utakmici. Oba tima su dala gol u 100% susreta, a u 50% je palo tri ili više golova. Kada je FC Dallas domaćin, dobio je 0 od 1 susreta, a kada dočekuje St. Louis City, dobio je 0 od 1.
FC Dallas, trenutno #2 u takmičenju MLS, u poslednjih 5 utakmica: 3 pobede, 1 nerešen meč i 1 poraz, uz 9 datih i 5 primljenih golova. St. Louis City, trenutno #3 u takmičenju MLS, u poslednjih 5 utakmica: 2 pobede, 1 nerešen meč i 2 poraza, uz 11 datih i 8 primljenih golova.
Poslednji susreti
- 31. avg 2026. · MLSSt. Louis City3–3FC DallasNerešeno
- 12. apr 2026. · MLSFC Dallas1–1St. Louis CityNerešeno
Skor po takmičenjima
| Takmičenje | Odigrano | Pobede: FC Dallas | Nerešeno | Pobede: St. Louis City | Golova po utakmici |
|---|---|---|---|---|---|
| MLS | 2 | 0 | 2 | 0 | 4.0 |
Trenutna forma
Ova sezona
- 1.8·1.9Datih golova po utakmiciFC Dallas 1.8 · St. Louis City 1.9
- 67%Više od 2,5 golaFC Dallas 69% · St. Louis City 65%
Najnoviji rezultati
FC Dallas
Pitanja: FC Dallas - St. Louis City
Ko ima bolji međusobni skor, FC Dallas ili St. Louis City?
Skor je izjednačen: po 0 pobeda, uz 2 nerešenih utakmica.
Koliko golova pada kada se sastanu FC Dallas i St. Louis City?
U poslednjih 2 susreta prosek je bio 4 golova po utakmici, a oba tima su dala gol u 100% njih.
Kada FC Dallas i St. Louis City igraju sledeći put?
Trenutno nije zakazan nijedan susret. Stranica se ažurira čim bude.
Koji je bio poslednji rezultat između timova FC Dallas i St. Louis City?
St. Louis City 3–3 FC Dallas, ponedeljak, 31. avgust 2026. (MLS).