Kashiwa Reysol - Machida Zelvia: međusobni dueli
Kashiwa Reysol#3. mesto · J1 League
Machida Zelvia#1. mesto · J1 LeagueKashiwa Reysol - Machida Zelvia: međusobni dueli u brojkama
Kashiwa Reysol i Machida Zelvia su se prema našoj evidenciji od 2026 sastali 1 put. Kashiwa Reysol je pobedio 1, Machida Zelvia 0 puta, a 0 utakmica je završeno nerešeno. Poslednji susret odigran je nedelja, 20. septembar 2026. (J1 League): Machida Zelvia 2–4 Kashiwa Reysol.
U ovom duelu prosečno padne 6.0 golova po utakmici. Oba tima su dala gol u 100% susreta, a u 100% je palo tri ili više golova. Kada je Machida Zelvia domaćin u ovom duelu, dobio je 0 od 1 susreta.
Kashiwa Reysol, trenutno #3 u takmičenju J1 League, u poslednjih 5 utakmica: 3 pobede, 1 nerešen meč i 1 poraz, uz 13 datih i 8 primljenih golova. Machida Zelvia, trenutno #1 u takmičenju J1 League, u poslednjih 5 utakmica: 3 pobede, 1 nerešen meč i 1 poraz, uz 11 datih i 4 primljenih golova.
Poslednji susreti
- 20. sep 2026. · J1 LeagueMachida Zelvia2–4Kashiwa ReysolKashiwa Reysol
Trenutna forma
Ova sezona
- 2.2·2.5Datih golova po utakmiciKashiwa Reysol 2.2 · Machida Zelvia 2.5
- 0%Više od 2,5 golaKashiwa Reysol 0% · Machida Zelvia 0%
Najnoviji rezultati
Kashiwa Reysol
Machida Zelvia
Pitanja: Kashiwa Reysol - Machida Zelvia
Ko ima bolji međusobni skor, Kashiwa Reysol ili Machida Zelvia?
Kashiwa Reysol vodi u nedavnim međusobnim duelima sa 1 pobeda prema 0, uz 0 nerešenih utakmica.
Koliko golova pada kada se sastanu Kashiwa Reysol i Machida Zelvia?
U poslednjih 1 susreta prosek je bio 6 golova po utakmici, a oba tima su dala gol u 100% njih.
Kada Kashiwa Reysol i Machida Zelvia igraju sledeći put?
Trenutno nije zakazan nijedan susret. Stranica se ažurira čim bude.
Koja je najveća pobeda u duelu Kashiwa Reysol - Machida Zelvia?
Kashiwa Reysol je pobedio 4–2, nedelja, 20. septembar 2026. (J1 League), što je najveća razlika u našoj evidenciji.
Koji je bio poslednji rezultat između timova Kashiwa Reysol i Machida Zelvia?
Machida Zelvia 2–4 Kashiwa Reysol, nedelja, 20. septembar 2026. (J1 League).