Bedford Town
Povrede i suspenzije

Bedford Town: povrede i suspenzije

Ažurirano 24.okt 08:03#12 · National League North

DDLWD

Bedford Town: vesti iz tima

Bedford Town nema evidentiranih povreda ni suspenzija, pa je ceo tim na raspolaganju.

Bedford Town je #12 u takmičenju National League North sa 16 bodova iz 11 utakmica. U poslednjih 5 utakmica: 1 pobeda, 3 nerešena meča i 1 poraz, uz 7 datih i 6 primljenih golova.

Sledi Scarborough Athletic - Bedford Town, subota, 24. oktobar (National League North). Model Betora daje timu Bedford Town 24% šanse za pobedu, a nerešenom ishodu 24%. Scarborough Athletic nema evidentiranih odsustava.

Nema prijavljenih odsustava

Za tim Bedford Town trenutno nema evidentiranih povreda ni suspenzija. Stranica se automatski ažurira kada se podaci o dostupnosti promene.

Izvor: podaci o dostupnosti za svaku utakmicu, provereni sa evidencijom povreda u ligi. Suspenzije na osnovu kartona i disciplinskih odluka.

O ovom spisku povreda

Koliko igrača nedostaje timu Bedford Town?

Nijedan. Bedford Town trenutno nema evidentiranih povreda ni suspenzija.

Kada Bedford Town igra sledeću utakmicu?

Scarborough Athletic - Bedford Town, subota, 24. oktobar (National League North).

Odakle potiču podaci o povredama za tim Bedford Town?

Iz podataka o dostupnosti za svaku utakmicu našeg dobavljača podataka, proverenih sa evidencijom povreda u ligi i brojem kartona. Upitni su igrači za koje je klub najavio test spremnosti.

Koliko često se ažurira?

Nekoliko puta dnevno, i ponovo u poslednja dva sata pre svake utakmice tima Bedford Town, kada klubovi objavljuju sastave.