Hatta SC
Povrede i suspenzije

Hatta SC: povrede i suspenzije

Ažurirano 22.okt 01:51#13 · Pro League

LLW

Hatta SC: vesti iz tima

Hatta SC nema evidentiranih povreda ni suspenzija, pa je ceo tim na raspolaganju.

Hatta SC je #13 u takmičenju Pro League sa 3 boda iz 6 utakmica. U poslednjih 3 utakmica: 1 pobeda, 0 nerešenih mečeva i 2 poraza, uz 2 datih i 4 primljenih golova.

Sledi Al Wahda FC - Hatta SC, nedelja, 1. novembar (Pro League). Model Betora daje timu Hatta SC 11% šanse za pobedu, a nerešenom ishodu 15%. Al Wahda FC nema evidentiranih odsustava.

Nema prijavljenih odsustava

Za tim Hatta SC trenutno nema evidentiranih povreda ni suspenzija. Stranica se automatski ažurira kada se podaci o dostupnosti promene.

Izvor: podaci o dostupnosti za svaku utakmicu, provereni sa evidencijom povreda u ligi. Suspenzije na osnovu kartona i disciplinskih odluka.

O ovom spisku povreda

Koliko igrača nedostaje timu Hatta SC?

Nijedan. Hatta SC trenutno nema evidentiranih povreda ni suspenzija.

Kada Hatta SC igra sledeću utakmicu?

Al Wahda FC - Hatta SC, nedelja, 1. novembar (Pro League).

Odakle potiču podaci o povredama za tim Hatta SC?

Iz podataka o dostupnosti za svaku utakmicu našeg dobavljača podataka, proverenih sa evidencijom povreda u ligi i brojem kartona. Upitni su igrači za koje je klub najavio test spremnosti.

Koliko često se ažurira?

Nekoliko puta dnevno, i ponovo u poslednja dva sata pre svake utakmice tima Hatta SC, kada klubovi objavljuju sastave.