IF Elfsborg
Povrede i suspenzije

IF Elfsborg: povrede i suspenzije

Ažurirano 22.okt 19:07Nedostupno: 7 · upitno: 0#5 · Allsvenskan

Povređeno: 5Suspendovano: 2DWWWL

IF Elfsborg: vesti iz tima

IF Elfsborg ima 7 nedostupnih igrača: M. Rohden, R. Wikstrom, L. Richtner i J. Beck (+3). L. Östman je najbolji strelac ove sezone sa 4 gola. L. Östman je na raspolaganju.

IF Elfsborg je #5 u takmičenju Allsvenskan sa 41 bodom iz 24 utakmice. U poslednjih 5 utakmica: 3 pobede, 1 nerešen meč i 1 poraz, uz 10 datih i 5 primljenih golova.

Sledi IF Elfsborg - Malmo FF, petak, 23. oktobar (Allsvenskan). Model Betora daje timu IF Elfsborg 45% šanse za pobedu, a nerešenom ishodu 31%. Malmo FF nema 15 igrača: M. Lahdo, W. Kamanzi, K. Busuladzic i O. Sjostrand (+11).

IgračRazlogOdOčekivani povratakStatus
M. RohdenPovreda mišića14.avgNepoznatoNe igra
R. WikstromPovređen17.majNepoznatoNe igra
L. RichtnerElbow Injury17.majNepoznatoNe igra
J. BeckPovreda butine09.majNepoznatoNe igra
A. ZeneliPovreda butine07.majNepoznatoNe igra
S. OlssonŽuti kartoni—NepoznatoSuspendovan
J. MagnussonŽuti kartoni—NepoznatoSuspendovan

Izvor: podaci o dostupnosti za svaku utakmicu, provereni sa evidencijom povreda u ligi. Suspenzije na osnovu kartona i disciplinskih odluka.

O ovom spisku povreda

Koliko igrača nedostaje timu IF Elfsborg?

Prema poslednjem ažuriranju, IF Elfsborg ima 7 nedostupnih igrača, a upitnih je 0.

Kada IF Elfsborg igra sledeću utakmicu?

IF Elfsborg - Malmo FF, petak, 23. oktobar (Allsvenskan).

Odakle potiču podaci o povredama za tim IF Elfsborg?

Iz podataka o dostupnosti za svaku utakmicu našeg dobavljača podataka, proverenih sa evidencijom povreda u ligi i brojem kartona. Upitni su igrači za koje je klub najavio test spremnosti.

Koliko često se ažurira?

Nekoliko puta dnevno, i ponovo u poslednja dva sata pre svake utakmice tima IF Elfsborg, kada klubovi objavljuju sastave.