Merthyr Town
Povrede i suspenzije

Merthyr Town: povrede i suspenzije

Ažurirano 23.okt 18:45#15 · National League North

DDLLD

Merthyr Town: vesti iz tima

Merthyr Town nema evidentiranih povreda ni suspenzija, pa je ceo tim na raspolaganju.

Merthyr Town je #15 u takmičenju National League North sa 15 bodova iz 12 utakmica. U poslednjih 5 utakmica: 0 pobeda, 3 nerešena meča i 2 poraza, uz 4 datih i 7 primljenih golova.

Sledi Merthyr Town - Morecambe, subota, 24. oktobar (National League North). Model Betora daje timu Merthyr Town 40% šanse za pobedu, a nerešenom ishodu 25%. Morecambe nema evidentiranih odsustava.

Nema prijavljenih odsustava

Za tim Merthyr Town trenutno nema evidentiranih povreda ni suspenzija. Stranica se automatski ažurira kada se podaci o dostupnosti promene.

Izvor: podaci o dostupnosti za svaku utakmicu, provereni sa evidencijom povreda u ligi. Suspenzije na osnovu kartona i disciplinskih odluka.

O ovom spisku povreda

Koliko igrača nedostaje timu Merthyr Town?

Nijedan. Merthyr Town trenutno nema evidentiranih povreda ni suspenzija.

Kada Merthyr Town igra sledeću utakmicu?

Merthyr Town - Morecambe, subota, 24. oktobar (National League North).

Odakle potiču podaci o povredama za tim Merthyr Town?

Iz podataka o dostupnosti za svaku utakmicu našeg dobavljača podataka, proverenih sa evidencijom povreda u ligi i brojem kartona. Upitni su igrači za koje je klub najavio test spremnosti.

Koliko često se ažurira?

Nekoliko puta dnevno, i ponovo u poslednja dva sata pre svake utakmice tima Merthyr Town, kada klubovi objavljuju sastave.