Nestos Chrisoupolis
Povrede i suspenzije

Nestos Chrisoupolis: povrede i suspenzije

Ažurirano 22.okt 07:08#14 · Super League 2

DLLLL

Nestos Chrisoupolis: vesti iz tima

Nestos Chrisoupolis nema evidentiranih povreda ni suspenzija, pa je ceo tim na raspolaganju.

Nestos Chrisoupolis je #14 u takmičenju Super League 2 sa 5 bodova iz 7 utakmica. U poslednjih 5 utakmica: 0 pobeda, 1 nerešen meč i 4 poraza, uz 3 datih i 8 primljenih golova.

Sledi Olympiakos Piraeus II - Nestos Chrisoupolis, subota, 24. oktobar (Super League 2). Model Betora daje timu Nestos Chrisoupolis 31% šanse za pobedu, a nerešenom ishodu 25%. Olympiakos Piraeus II nema evidentiranih odsustava.

Nema prijavljenih odsustava

Za tim Nestos Chrisoupolis trenutno nema evidentiranih povreda ni suspenzija. Stranica se automatski ažurira kada se podaci o dostupnosti promene.

Izvor: podaci o dostupnosti za svaku utakmicu, provereni sa evidencijom povreda u ligi. Suspenzije na osnovu kartona i disciplinskih odluka.

O ovom spisku povreda

Koliko igrača nedostaje timu Nestos Chrisoupolis?

Nijedan. Nestos Chrisoupolis trenutno nema evidentiranih povreda ni suspenzija.

Kada Nestos Chrisoupolis igra sledeću utakmicu?

Olympiakos Piraeus II - Nestos Chrisoupolis, subota, 24. oktobar (Super League 2).

Odakle potiču podaci o povredama za tim Nestos Chrisoupolis?

Iz podataka o dostupnosti za svaku utakmicu našeg dobavljača podataka, proverenih sa evidencijom povreda u ligi i brojem kartona. Upitni su igrači za koje je klub najavio test spremnosti.

Koliko često se ažurira?

Nekoliko puta dnevno, i ponovo u poslednja dva sata pre svake utakmice tima Nestos Chrisoupolis, kada klubovi objavljuju sastave.